Новини

U21. «Дніпро-1» - «Динамо». Голи + коментарі (ВІДЕО)

Наставник «Динамо» U21 Юрій Мороз і півзахисник команди Ярослав Надольський прокоментували перемогу з рахунком 4:1 у грі 20-го туру молодіжного чемпіонату України проти СК «Дніпро-1».

«Динамо» вирушить до Дніпра у складі 18 футболістів

Сьогодні вранці динамівці зібралися на клубній базі у Віті-Литовській, щоб пройти медичний огляд і провести тренування.

ФК «Динамо» посилює боротьбу з «квитковими» шахраями

3-го березня ФК «Динамо» буде радий першій після зимової перерви зустрічі зі своїми відданими вболівальниками на домашньому матчі з «Колосом» (Ковалівка).

Юрій Мороз: «Хочемо, щоб хлопці з перших хвилин контролювали хід поєдинку»

Старший тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз підбив підсумки поєдинку 20-го туру чемпіонату U21, у якому його підопічні перемогли «Дніпро-1» (4:1).

Ярослав Надольський: «Команда показала характер»

Автор дубля в матчі 20-го туру молодіжної першості з "Дніпром-1" Ярослав Надольський розповів динамівським клубним медіа про хід гри та свої голи.

Чемпіонат U21. «Дніпро-1» - «Динамо» - 1:4

20-й тур молодіжного чемпіонату України відкривав матч за участі київських динамівців, які зустрілися на виїзді з командою СК «Дніпро-1».

«Динамо» (U13) зі стовідсотковим показником вийшло до чвертьфіналу Minsk Cup-2020

Київське «Динамо» U13 (футболісти 2007 року народження) продовжує виступи на Minsk Cup, який проходить у столиці Білорусі.

Favbet Ліга. 20-й тур. «Дніпро-1» - «Динамо». Прев’ю

П’ятниця, 28 лютого. Дніпро, стадіон «Дніпро-Арена». Початок о 19:00.

Визначено час початку кубкової гри з «Олександрією»

Стали відомі місця проведення та час початку матчів 1/4 фіналу Кубку України сезону-2019/2020.

Інформація про квитки на матч СК «Дніпро-1» - «Динамо»

До уваги вболівальників «Динамо», які планують підтримати нашу команду в гостьовому матчі з СК «Дніпро-1»!