Новини

Віталій Буяльський: «У штрафному «Маріуполя» нікого не було, я увірвався і замкнув простріл»

Автор першого забитого м'яча у ворота «Маріуполя, півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський в інтерв'ю офіційному клубному сайту прокоментував гру і розповів про свій гол:

Олександр Караваєв: «Наша перемога є закономірною»

Півзахисник «Динамо» в ефірі FootballHub поділився враженнями від перемоги над «Маріуполем» (3:0).

Тамаш Кадар зіграв 100-й матч за "Динамо"

Сьогодні центральний захисник "Динамо" Тамаш Кадар провів за "біло-синіх" 100-й матч.

Артем Бєсєдін: "Важливо було забити перший м'яч"

Форвард "Динамо" Артем Бєсєдін виконав великий обсяг роботи в матчі проти "Маріуполя" і відзначився гольовою передачею в комбінації, яка призвела до другого гола киян.

Тамаш Кадар: "Крок за кроком повертаю оптимальну форму"

Угорський захисник "Динамо" Тамаш Кадар провів свій 100-й матч за наш клуб. Після поєдинку з "Маріуполем" Тамаш прийняв вітання від офіційного сайту та відповів на кілька запитань.

Олексій Михайличенко: «Перевага у нас була набагато більше, ніж у три голи»

Головний тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко відповів на запитання журналістів на прес-конференції після поєдинку проти «Маріуполя» (3:0).

Олег Гусєв: «Сподобалися зміст гри і результат»

Екс-півзахисник «Динамо», а нині асистент тренера молодіжної команди «біло-синіх» Олег Гусєв, поділився із клубними медіа своїми враженнями від поєдинку 15 туру УПЛ проти «Маріуполя».

У Дениса Попова м'язове ушкодження

Захисник "Динамо" Денис Попов сьогодні не зіграв із "Маріуполем" і не потрапив до заявки команди.

Олексій Михайличенко: "Цю гру за напругою можна було закінчувати ще в першому таймі"

Флеш-інтерв'ю головного тренера "Динамо" після матчу з "Маріуполем" на "Олімпійському".

Favbet Ліга. 15 тур. «Динамо» - «Маріуполь» - 3:0. Звіт про матч, огляд

Кияни на своєму полі переграли «Маріуполь» у матчі 15 туру УПЛ.