Новини

Артем ЯШКІН: «Постараємося нав'язати «Манчестер Сіті» свою гру»

Наставник «Динамо» U13 Артем Яшкін прокоментував три матчі своїх підопічних у другий ігровий день на міжнародному турнірі Ateitis Cup і вихід до фіналу змагань:

Ateitis Cup. «Динамо» U13 вийшло у фінал, де зустрінеться із «Манчестер Сіті» (+ ФОТО, ВІДЕО)

У третьому матчі другого ігрового дня у рамках півфіналу «Динамо» U13 помірялося силами із «Динамо» (Тбілісі), яке на попередній стадії у напруженій боротьбі обіграло ФК «Мінськ» з рахунком 4:3.

Дивіться пряму трансляцію півфіналу Ateitis Cup «Динамо» (Київ) U13 – «Динамо» (Тбілісі) U13 у YouTube

«Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) перемогло у чвертьфіналі міжнародного турніра Ateitis Cup латвійську «Метту» та вийшло у півфінал.

Ateitis Cup. «Динамо» U13 зіграє у півфіналі (+ ФОТО, ВІДЕО)

У суперники по чвертьфіналу на Ateitis Cup київське «Динамо» отримало латвійську «Метту» (Рига), яка посіла перше місце у групі «В».

ДЮФЛУ U15. «Ворскла» – «Динамо» – 0:2

У рамках 7-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) серед команд U15 (футболісти 2005 року народження) київське «Динамо» в Полтаві здобуло непросту виїзну перемогу над полтавською «Ворсклою».

ДЮФЛУ U17. «Ворскла» – «Динамо» – 0:9

У рамках 7-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) серед команд U17 (футболісти 2003 року народження) київське «Динамо» розгромило на виїзді полтавську «Ворсклу».

Чемпіонат U21. 11 тур. «Динамо» - «Олександрія» - 1:3. Звіт

У суботу, 19-го жовтня, відбувся матч 11-го туру чемпіонату U21, у якому «Динамо» прийняло на своєму полі «Олександрію» з однойменного міста.

Денис КУЗИК: «У моменті з моїм вилученням симуляції не було»

Захисник молодіжної команди «Динамо» Денис Кузик, який був вилучений у домашньому матчі проти «Олександрії», прокоментував поєдинок:

Микита КРАВЧЕНКО: «У вилученнях є і наша провина»

Захисник молодіжної команди «Динамо» Микита Кравченко поділився враженнями від домашнього поєдинку з «Олександрією», у якому його команда отримала два вилучення та поступилася із рахунком 1:3:

Дивіться пряму трансляцію чвертьфінального матчу «Динамо» U13 на Ateitis Cup у YouTube

У суботу, 19-го жовтня, команда «Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) проведе чвертьфінальний матч на міжнародному турнірі Ateitis Cup, що триває цими днями у столиці литви Вільнюсі.