Новини

Матч «Карпати» – «Динамо» судитиме арбітр зі Слов’янська

Комітет арбітрів ФФУ призначив для роботи на матчі 18-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги між львівськими «Карпатами» та київським «Динамо» в якості головного арбітра Олександра Омельченка зі Слов’янська, що в Донецькій області.

Юрій МОРОЗ: «Шпирка – універсал, який дозволяє розширювати поле зору та робити тактичні зміни»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував заключний поєдинок у першій частині сезону на виїзді проти львівських «Карпат» та підвів підсумки виступу своєї команди до зимової перерви:

Про трансляцію матчу «Карпати» - «Динамо»

Свій заключний матч у Чемпіонаті УПЛ перед зимовою перервою «біло-сині» проведуть у Львові.

УПЛ. 18-й тур. «Карпати» - «Динамо». Прев’ю

Субота, 8 грудня. Львів. Стадіон «Україна». Стартовий свисток – 14:00

Тамаш КАДАР: «Для мене головне – думка тренера!»

За півтора року в «Динамо» захисник Тамаш Кадар упевнено перейшов від статусу дебютанта до одного з основних оборонців, який завжди претендує на місце в стартовому складі. Ми поговорили з Тамашем про його прогрес у «Динамо», старт сезону та плани на майбутнє.

Чемпіонат U-21. «Карпати» - «Динамо» - 1:4. Звіт про матч (+ВІДЕО)

У суботу, 7-го грудня, відбувся поєдинок 18-го туру Чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілося зі львівськими «Карпатами» на стадіоні «Сокіл» у Львові.

U21. Матч «Карпати» - «Динамо» розпочнеться о 13:45

У зв’язку з непростими погодними умовами початок матчу 18-го туру Чемпіонату U21 «Карпати» - «Динамо» перенесено на 45 хвилин – на 13:45.