Новини

11-річні динамівці стали переможцями турніру «Перша столиця» в Харкові

З 28-го по 31-е жовтня в Харкові проходив всеукраїнський дитячо-юнацький футбольний турнір «Перша столиця».

Ігор КОСТЮК: «У першому таймі наші атакуючі гравці займалися не тим, чим потрібно було»

Головний тренер команди «Динамо» U-19 прокоментував упевнену перемогу над «Олімпіком» із рахунком 3:0.

Чемпіонат U-19. «Олімпік» - «Динамо» - 0:3. Звіт про матч

У четвер, 1-го листопада, відбувся поєдинок 11-го туру Чемпіонату U-19, у якому київське «Динамо» зустрілося з донецьким «Олімпіком» на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в смт. Чапаївка.

Обирай найкращого гравця «Динамо» у жовтні!

Завершився насичений футбольними поєдинками жовтень, тож настав час для нашого щомісячного опитування.

Чемпіонат U-21. 14 тур. «Шахтар» - «Динамо». Анонс матчу

У п’ятницю, 2-го листопада, відбудеться матч 14-го туру Чемпіонату України U-21, у якому донецький «Шахтар» прийматиме київське «Динамо».

ДЮФШ «Динамо» оголошує додатковий набір до академічних груп! (2004, 2005 р.н.)

Мрієш стати футболістом київського «Динамо», приносити славу улюбленому клубу? Тоді це оголошення саме для тебе!

Підтримайте «Динамо» в матчі з «Шахтарем» у Харкові! (ОНОВЛЕНО)

3 листопада на ОСК «Металіст» у Харкові відбудеться поєдинок 14-го туру чемпіонату Прем`єр-ліги, у якому київське «Динамо» зустрінеться з донецьким «Шахтарем».