Новини

Чемпіонат U-19. 11-й тур. «Олімпік» - «Динамо». Прев'ю

У четвер, 1 листопада, «Динамо» проведе матч 11-го туру чемпіонату U-19 проти донецького «Олімпіка». Незважаючи на виїзний статус матчу, він відбудеться в Чапаєвці на одному з полів НТБ «Динамо» (Київ), початок – о 15:00.

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «На другий тайм виходили із завданням перемогти за будь-яку ціну»

Автор гольової передачі на Миколу Шапаренка під час другого забитого м’яча Віталій Буяльский коротко прокоментував кубкову гру з «Минаєм»:

Микола ШАПАРЕНКО: «Спрацювали вбігання у глибину, за спину захисникам»

Автор двох забитих м’ячів у кубковому матчу проти «Миная» Микола Шапаренко поділився враженнями від перемоги (3:1):

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Кубкові матчі завжди непередбачувані»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу 1/8 фіналу Кубку України «Минай» - «Динамо» (1:3):

Кубок України. 1/8 фіналу. «Минай» - «Динамо» - 1:3. Звіт про матч (+ФОТО, ВІДЕО)

Кияни переграли в гостях «Минай» та пробилися до чвертьфіналу національного Кубка.

«Минай» - «Динамо»: стартовий склад «біло-синіх»

Київське «Динамо» готове до старту в Кубку України сезону 2018/2019.

«Минай» - «Динамо»: останні новини перед грою

Сьогодні на стадіоні «Минай-Арена» у селі Минай, що в передмісті Ужгорода, відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України між командою другої ліги «Минай» та «Динамо».

31 жовтня. День в історії «Динамо» (Київ)

У цей день у 1981 році динамівці стали 10-разовими чемпіонами СРСР!