Новини

Євген СМИРНИЙ: «Перед виходом на заміну хвилювався»

У виїзному матчі проти «Маріуполя» півзахисник «Динамо» Євген Смирний уперше вийшов на поле у складі головної команди цього сезону.

Микола МОРОЗЮК: «Скоро виберемося з того стану, за який нас критикували»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк провів матч проти «Маріуполя» на дещо незвичній позиції правого півзахисника.

Віталій МИКОЛЕНКО: «У моменті з пенальті було схоже на фол останньої надії»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко розповів про перемогу над «Маріуполем», забиті м’ячі та підказки тренера:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «До перерви не вистачало контролю м’яча, а у другому таймі грали за рахунком»

Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу чемпіоната України «Маріуполь» - «Динамо» (0:2):

«Динамо» впевнено перемагає «Маріуполь» на виїзді. Звіт про матч

Команда Олександра Хацкевича цього разу забила двічі.

ДЮФЛ U-17. «Барса» – «Динамо» – 0:8

У рамках перенесеного матчу 5-го туру чемпіонату ДЮФЛ U-17 (футболісти 2002 року народження) київське «Динамо» розгромило на виїзді сумську «Барсу» – 8:0.

День відкритих дверей у дитячій школі імені Лобановського

27 вересня о 15 годині на території дитячо-юнацької футбольної школи імені Валерія Лобановського розпочнеться день відкритих дверей.

УПЛ. «Маріуполь» - «Динамо»: останні новини перед грою

У середу, 26 вересня, «Динамо» зіграє на виїзді з «Маріуполем» у рамках перенесеного матчу 4-го туру чемпіонату УПЛ.

Чемпіонат U-19. 7-й тур. «Ворскла» – «Динамо». Прев'ю

У четвер, 27 вересня, «Динамо» проведе матч 7-го туру чемпіонату U-19 проти полтавської «Ворскли». Поєдинок відбудеться в Полтаві на стадіоні «Лтава», початок – о 14:00.

26 вересня. День в історії «Динамо» (Київ) + ВІДЕО

Вітаємо з Днем народження Романа БЕЗУСА (1990), який у складі нашого клубу став володарем Кубка та чемпіоном України у сезоні 2014/15!