Новини

Андрій БІБА: «Потрібно вирішити задачу в перші 20 хвилин»

Напередодні матчу 24-го туру чемпіонату України проти донецького «Олімпіка» своїми думками щодо гри поділився півзахисник «Динамо» 50-60-х рр. Андрій Біба:

Юрій МОРОЗ: «Поступово підключаємо гравців із Академії»

Старший тренер «Динамо» (U-19) прокоментував виїзну перемогу своїх підопічних над «Скалою» (0:4):

«Динамо» U-19: чотири м'ячі для «Скали»

По два голи в кожному з таймів принесли «Динамо» впевнену перемогу над «Скалою»!

«Динамо» U-21 забило п'ять м'ячів у ворота «Олімпіка»

Після невдалої гри в попередньому турі проти «Карпат» юні динамівці були сповнені надій реабілітуватися. Їм це блискуче вдалося в матчі з «Олімпіком», у ворота якого влетіли п'ять м'ячів.

ДЮФЛУ U-17. «Динамо» - «УФК-Олімпік» - 5:1

Академічна група «Динамо» U-17 провела матч 12-го туру першості України вищої ліги ДЮФЛУ.

ДЮФЛУ U-14. Мінімальна перемога «Динамо» над «Ворсклою»

Динамівці з перших хвилин намагалися заволодіти перевагою, але господарі не збиралися так просто віддавати ініціативу. У підсумку команди швидко переходили центр поля - м'яч там не затримувався надовго.

ДЮФЛУ U-15. «Динамо» розгромило «УФК-Олімпік»

Підопічні Олександра Ситника та Володимира Самборського мали повну перевагу, показавши до перерви хорошу, якісну гру та створивши безліч небезпечних моментів.

ДЮФЛУ U-16. «Динамо» в Полтаві перемогло «Ворсклу»

Академічна група «Динамо» U-16 провела матч 12-го туру першості України. На виїзді підопічні Андрія Анненкова зустрічалися з полтавською «Ворсклою».

Чемпіонат U-19. 19-й тур. «Скала» – «Динамо». Прев'ю

У суботу, 8-го квітня, у рамках 19-го туру чемпіонату U-19 зустрінуться між собою «Скала» (Стрий) та «Динамо» (Київ). Гра відбудеться в Моршині, на місцевому стадіоні «Медик», початок – о 14:00.

U-21. «Динамо» - «Олімпік». Анонс матчу

У суботу, 8 квітня, відбудеться матч 24-го туру першості серед команд U-21, в якому київське «Динамо» прийме донецький «Олімпік».