Новини

  • 12 січ
  • 10:59
  • 722 перегляда
друк

Другий день медобстеження

У вівторок для футболістів «Динамо» продовжилося традиційне медобстеження.

Воно почалося традиційно о дев’ятій годині ранку. До лікарні навідалася друга частина гравців основної команди. На відміну від першого дня крім українських футболістів медогляд пройшли і динамівські легіонери.

У цей день до клініки завітали 15 гравців - Георгій Бущан, Руслан Нещерет, Валентин Моргун, Жерсон Родрігес, Сідклей, Клейтон, Томаш Кендзьора, Олександр Тимчик, Беньямін Вербич, Тудор Белуце, Міккель Дуелунд, Назарій Русин, Владислав Супряга, Денис Попов та Мохаммед Кадірі.

Не встиг приєднатися до партнерів поки лише Карлос де Пена, на якого чекав найдовший переліт - за океан, і в якого під час відпустки народився син. Через карантин деякі рейси були скасовані, тож уругвайцю довелося добиратися довше. Як і їхні одноклубники днем раніше, сьогодні футболісти пройшли планову диспансеризацію, а саме лабораторні й ультразвукові дослідження, а також консультації вузькопрофільних фахівців.

У порядку черги гравці заходили до кабінетів профільних лікарів - невропатолога, терапевта, травматолога, окуліста, лора.Також футболістам зробили кардіограму, УЗД черевної порожнини та серця, вони здали весь спектр аналізів, виміряли тиск та антропометричні дані. Усі пройшли звичайну планову диспансеризацію, що охоплює лабораторні дослідження й ультразвукові, а також консультації вузьких фахівців і денситометрію - вимірювання кількості жиру в організмі.

Гравці пройшли всі кабінети і здали аналізи дуже швидко й організовано. Звісно, контролювали процес проходження медобстеження динамівські лікарі. Тепер результати обстеження будуть оброблятися протягом кількох днів, після чого їх передадуть клубним лікарям. Інші функціональні дослідження і тести можуть проводитися безпосередньо на клубній базі, для цього там є всі необхідні умови і потрібне обладнання.Нагадаємо, що в неділю команда в повному складі зібралася на базі та здала планові тести на COVID-19, усі результати негативні.Як і напередодні, сьогодні ввечері динамівці проведуть тренування в повному складі на базі в Кончі-Заспі. За кілька днів, а саме 15-го січня, команда вирушить на збір до ОАЕ, де перший етап підготовки до відновлення сезону триватиме протягом 10-ти днів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ