Новини

  • 20 жовт
  • 16:13
  • 6029 переглядів
друк

Домагою Віді наклали 10 швів, але струсу мозку немає

У поєдинку «Динамо» - «Янг Бойз», який відбувся в четвер, двоє футболістів нашої команди достроково залишили поле через травми: у півзахисника Сергія Сидорчука проблеми з коліном, а у захисника Домагоя Віди після зіткнення з суперником у крові була уся голова.

Ми додзвонилися головному лікарю ФК «Динамо» Київ Леоніду Миронову, який прокоментував стан цих футболістів, а також розповів про відновлення Віктора Циганкова:

- З Відою, на щастя, все нормально: зашили рану, наклали близько 10 швів, обробили місце зіткнення, зверху убезпечили стерильною пов'язкою. Струсу головного мозку немає, консультація з нейрохірургом і контрольні знімки показали, що з Домагоєм усе нормально. З боку, звичайно, все виглядало дуже страшно, було багато крові, але це природно, оскільки шкірний покрив волосистої частини голови дуже рясно забезпечений артеріями, там багато судин.

Пару днів наш футболіст пропустить, а далі подивимося. Не стану загадувати наперед, оскільки участь в тренуваннях буде залежати від самого Види, його стану і самопочуття. Що стосується можливості його участі в недільному матчі з «Шахтарем», оцінив би її 50% на 50%.

Сергій Сидорчук, який отримав травму коліна, в понеділок вирушить до Барселони на консультацію та обстеження до професора Рамона. Спостереження і огляд, проведені в Києві, нас не влаштували - є певні сумніви щодо діагнозу.

Також відновлення продовжує півзахисник Віктор Циганков. Йому залишився тиждень реабілітації. На даному етапі він виконує фізичні вправи по усуненню м'язового дисбалансу всього тазостегнового кільця.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ