Новини

  • 22 жовт
  • 17:09
  • 1548 переглядів
друк

"Дніпро" – "Динамо": історія протистояння

«Днепр» всегда был и остается непростым соперником для киевлян...

«Динамо» і «Дніпро» брали участь у всіх 19-ти чемпіонатах України. За цей час команди провели 36 матчів. Велика перевага за динамівцями (24 перемоги, сім нічиїх та п'ять поразок, різниця м'ячів – 67:32), але «Дніпро» завжди було і залишається непростим суперником для киян. Що й доводять матчі останніх років, в яких дніпропетровці раз по раз відбирають дорогоцінні очки в динамівців.

Загалом у Дніпропетровську «Динамо» і «Дніпро» зіграли 18 поєдинків, в яких 13 разів святкували успіх динамівці, двічі фіксувалася нічия, тричі на свій рахунок перемоги записували господарі. Найпопулярніші рахунки протистояння – мінімальна суха перемога однієї з команд 1:0, а також більш упевнені 2:0. Такі рахунки фіксувалися в матчах по сім разів.

Найкращим бомбардиром «Динамо» в матчах із «Дніпром» є Андрій Шевченко, який нинішнім літом повернувся до Києва після десяти років виступів у «Мілані» та «Челсі». Його показник у шість забитих м'ячів ніхто з динамівців поки що перевершити не може.

У «Дніпра» найвлучніший стрілець з чотирма голами – Юрій Максимов, який після виступів у «Дніпрі» тривалий час захищав кольори «Динамо», а нині тренує столичну «Оболонь». Примітно, що Максимов, вже виступаючи в «Динамо», також відзначився забитим м'ячем у ворота дніпропетровців.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» (Київ)

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ