Новини

  • 25 квіт
  • 12:54
  • 529 переглядів
друк

ФК «Динамо» запросив поранених бійців на матч із «Шахтарем»

Футбольний клуб «Динамо» Київ продовжує надавати допомогу та всебічну підтримку захисникам України, які отримали важкі поранення під час бойових дій та проходять лікування та відновлення в Головному військовому клінічному шпиталі.

На особисте запрошення президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса матч «Динамо» - «Шахтар» відвідали поранені військовослужбовці, яким за станом здоров’я можна було покидати межі шпиталю в супроводі волонтерів та представників клубу.

Автобус київського «Динамо» доставив почесних гостей до VIP-ложі НСК «Олімпійський», де в комфортному скай-боксі вони дивилися гру 25-го туру української Прем’єр-ліги.

Гостей запросили до лаунж-зони, а саме у скай-бокс, де в комфортних умовах, із частуваннями та напоями, вони змогли спостерігати за грою улюбленої команди. Бійці прийшли у динамівських шаликах та з українськими прапорами. Хлопці фотографувалися на фоні стадіону та скай-боксу, а також телефонували своїм рідним та близьким, щоб поділитися враженнями.

Представники Фан-клубу на чолі з Сергієм Михайленком, які організували відвідування воїнами матчу, подарували бійцям динамівську атрибутику. Президент Фан-клубу  «Динамо» розповів героям України про традиції «біло-синіх» та зробив невеличкий екскурс у клубну історію киян.

На жаль, результат гри не порадував уболівальників, тим не менше, позитивних емоцій теж було чимало. Цього вечора наші герої знову стали душею и серцем «Динамо», активно підтримуючи команду в непростому матчі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ