• 27 лист 2020
  • 12:45

«Динамо» - «Ворскла»: бомбардирські розклади

Цієї суботи, 28 листопада, на НСК «Олімпійський» у Києві відбудеться чергова зустріч «Динамо» та «Ворскли». Погляньмо на рейтинг найкращих снайперів в очних протистояннях серед нинішніх гравців у складі обох колективів.

Найкращим снайпером «Динамо» в поєдинках із «Ворсклою» є Віталій Буяльський, на рахунку якого – три м’ячі у ворота «зелено-білих» у складі киян, і ще один – часів виступів за «Говерлу». Також тричі засмучував голкіперів Полтави Віктор Циганков.

Двічі відзначалися в матчах із «Ворсклою» Артем Бєсєдін, Беньямін Вербич і Карлос де Пена. Два голи у ворота полтавців має у своєму активі Олександр Караваєв, однак забивав він їх у статусі гравця «Зорі».

Найкращим бомбардиром «Ворскли» в матчах з «Динамо» є Руслан Степанюк. На його рахунку два м’ячі у ворота «біло-синіх» за «Ворсклу» і ще один у складі «Вереса». Останній із цих трьох м’ячів він забив у липневому протистоянні у фіналі Кубка України 2019/2020.

Цікаво, що центральний захисник полтавців Сергій Яворський, який перейшов до «Ворскли» перед стартом нинішнього сезону, відзначався у воротах «Динамо», виступаючи за два інші клуби – у складі «Маріуполя» у 2014-му і у складі «Оболоні» ще в далекому 2009-му.

ГОЛИ ЗА “ДИНАМО” У ВОРОТА “ВОРСКЛИ”

3 - Віталій Буяльський, Віктор Циганков (1 - із пенальті)

2 - Артем Бєсєдін, Беньямін Вербич, Карлос де Пена

1 - Микита Бурда, Сергій Сидорчук, Артем Шабанов

ГОЛИ ГРАВЦІВ “ДИНАМО” ЗА ІНШІ КЛУБИ У ВОРОТА “ВОРСКЛИ”

2 - Олександр Караваєв (у складі “Зорі”)

1 - Назарій Русин (“Зоря”), Віталій Буяльський (“Говерла”)

ГОЛИ ЗА “ВОРСКЛУ” У ВОРОТА “ДИНАМО”

2 - Руслан Степанюк

1 - Володимир Чеснаков, Павло Ребенок

ГОЛИ ГРАВЦІВ “ВОРСКЛИ” ЗА ІНШІ КЛУБИ У ВОРОТА “ДИНАМО”

2 – Сергій Яворський (“Маріуполь”, “Оболонь”)

2 - Євген Опанасенко (“Зоря”)

1 - Руслан Степанюк (“Верес”)