Новини

  • 06 квіт
  • 15:00
  • 930 переглядів
друк

«Динамо» вимагає від бразильських клубів «Сан Паулу» і «Корінтіанс» виконання умов трансферних контрактів і виплати заборгованості

Враховуючи поширення інформації в українських та іноземних медіа з приводу судових процесів ФК «Динамо» проти бразильських клубів «Сан Паулу» та «Корінтіанс», надаємо роз’яснення щодо цього.

Відповідно до умов контракту про трансфер футболіста Че Че до ФК «Сан Паулу», трансферна компенсація повинна була сплачуватись декількома платежами до січня 2021 року. Проте «Сан Паулу» не сплатив обумовлену частину трансферної компенсації в серпні 2019 року, а також не здійснив усі наступні платежі. Саме тому ФК «Динамо» звернувся до ФІФА щодо стягнення несплаченого платежу, а також решти заборгованої суми за трансферним контрактом.

У результаті ФІФА підтвердила правомірність вимог «Динамо» та зобов’язала «Сан Паулу» виплатити як прострочений платіж, так і всі інші платежі трансферної компенсації, передбачені контрактом.

Проте, щоб затягнути час, представники «Сан Паулу» заявили про звернення до CAS з апеляційною скаргою.

Також порушив свої фінансові зобов’язання за трансферним контрактом футболіста Сідклея ще один бразильський клуб — «Корінтіанс». Зафіксований кінцевий термін сплати одного з платежів трансферної компенсації — 1 березня 2020 року. Відповідно ФК «Динамо» знову звернувся до ФІФА за стягненням відповідних коштів, а також застосуванням санкцій, передбачених контрактом.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ