Новини

  • 19 січ
  • 21:49
  • 616 переглядів
друк

«Динамо» в ОАЕ: теорія та практика

Київське «Динамо» продовжує підготовку до другої частини сезону в ОАЕ. Наступного дня після контрольного матчу з «Легією» динамівці повернулися до режиму дворазових тренувань.

Вечірній тренувальній сесії на футбольному полі передувало теоретичне заняття в готелі. На ньому Мірча Луческу детально розібрав матч із польським чемпіоном і вказав на помилки, допущені динамівцями в цій грі.

Потім команда вирушила на стадіон, щоб закріпити проаналізований матеріал на практиці. Тренування складалася з відпрацювання технічних аспектів, а також тактики. Спершу увагу було приділено компоненту, над яким команда працювала на ранковому занятті – роботі над якістю передач. Тільки тепер гравці відпрацьовували паси у «бойових умовах» – в ігровій вправі на обмеженому просторі.

Голкіпери ж у першій частині тренування працювали окремо під керівництвом Михайла Михайлова, але потім підключилися до загальної групи. Вправа продовжилася на обмеженій ділянці поля, однак тепер слідом за певною кількістю передач слідували удари по воротах.

Після цього команда перейшла до тактичних вправх повними складами на великому полі. Завершилася вечірня сесія вже довгими передачами і переводами з флангу на фланг, які можуть бути задіяні при виході з пресингу.

У середу «Динамо» збереться на тренувальному полі стадіону Khalid Bin Mohammed Stadium у звичний час, о пів на одинадцяту. А післязавтра «Динамо» проведе свій другий контрольний матч на цьому зборі – проти чемпіона Білорусі, солігорського «Шахтаря».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ