Новини

  • 16 січ
  • 14:22
  • 822 перегляда
друк

«Динамо» в ОАЕ: продуктивний старт збору

15 січня для першої команди «Динамо» розпочався перший зимовий тренувальний збір, який цього року команда проводить за практично літньої погоди, перебуваючи в ОАЕ.

У найближчі 10 днів, поки динамівці тренуватимуться в Арабських Еміратах, за прогнозами тут буде зберігатися сонячна погода, а температура в денний час буде перевищувати 20 градусів – комфортні умови для організації та проведення тренувального процесу.

З моменту прибуття команда поринула в насичену програму підготовки. Уже ввечері в день перельоту «біло-сині» провели перше заняття. А на суботу було заплановано два тренування. Свої заняття динамівці проводитимуть на стадіоні «Аль Шааб», оснащеному всією необхідною інфраструктурою.

Ранкове тренування почалося з тривалої промови Мірчі Луческу. Містер окреслив план роботи, підкресливши, що футболістам доведеться попрацювати над помилками, які команда робила в обороні. Крім того, велика увага повинна бути приділена й організації атак.

Перед початком запланованої роботи головний тренер довірив команду в руки тренерові з фізпідготовки Віталію Кулибі, який провів розминку.

Потім команда поділилася на кілька груп, аби попрацювати над контролем м'яча у квадратах. Усі гравці розпочали роботу в чудовому настрої, явно скучивши за грою за час зимової паузи. Великий обсяг бігової роботи команда виконала ще в Києві, тому на зборі зможе сконцентруватися на техніко-тактичними діях.

Після квадратів, які здебільшого також слугували розминкою, робота над передачами продовжилася в двійках, і тут уже Мірча Луческу уважно контролював виконання вправи, періодично зупиняючи процес і вносячи коригування. Потім двійки змінилися на невеликі групи гравців, при цьому в роботі вже були задіяні воротарі.

Наставник «Динамо» дуже детально і часом навіть експресивно пояснював кожному гравцеві, як він повинен діяти в тій чи іншій ситуації, а при виконанні основної вправи, коли частина гравців працювала над організацією, побудовою атак, сам розпочинав вправи, направляючи м'яч у потрібному напрямку і показуючи на своєму прикладі, як повинні діяти його підопічні.

У цей час інша частина гравців на іншій половині поля працювала над завершальною стадією атак, ударами по воротах.

Ранкове тренування тривало півтори години. Після обіду та відпочинку «біло-сині» знову повернуться до тренувального центру «Аль Шааб» і проведуть друге за сьогодні заняття на полі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ