• 03 лист 2018
  • 14:23

«Динамо» (U-9) - тріумфатори турніру «Кубок Givova»

31 жовтня і 1 листопада в Ірпені пройшов дитячий футбольний турнір «Кубок Givova», учасниками якого стали 8 команд, складені з футболістів 2010 року народження. Матчі проводилися на полі розміром 40х20 (6 польових гравців + воротар).

Учасники були розділені на дві групи по 4 команди. Перша і друга команди виходили до півфіналу, де зустрічалися з двома кращими колективами з другої групи. Переможці пар змагалися у фіналі.

Квартети учасників виглядали наступним чином:

Група 1:

«Динамо (Київ)
«Ніка» (Троєщина, Київ)
«Зміна» (Біла Церква)
«Барса» (Суми)

Група 2:

«Каскад» (Бровари)
«Бердянськ» (Бердянськ)
ДЮСШ-26 (Київ)
«Схід» (Київ)

Результати матчів «Динамо»:

Груповий етап:

31.10. «Динамо» - «Ніка» - 7:0
31.10. «Динамо» - «Зміна» - 7:0
01.11. «Динамо» - «Барса» - 6:0

Півфінал:

01.11. «Динамо» - ДЮСШ-26 - 4:1

Фінал:

01.11. «Динамо» - «Схід» - 1:0

«Ми на голову були сильнішими за суперників. Те, що в фіналі виграли 1:0... Самі розумієте, діти тільки починають свій шлях у футболі, зіграли на турнірі, провели три гри за день і просто не вистачало свіжості.

У будь-якому випадку, такі турніри - це інтерес як для юних футболістів, так і для батьків. Азарт, емоції, радість. Скільки дітей приїжджає, стільки і батьків, а іноді навіть більше. Головне - всі задоволені, всі отримали нагороди.

Кращим нападаючим турніру став наш Єгор Гребельников. А найкращим гравцем в нашій команді став Всеволод Борисов», - зазначив наставник динамівців Валерій Миколайович Краснощок.

Copyright © FC Dynamo Kyiv