Новини

  • 25 черв
  • 17:42
  • 1180 переглядів
друк

«Динамо» U-8 – переможець турніру Baltic Cup 2019!

Із перемогою на дитячому турнірі Baltic Cup 2019, що проходив у польському місті Гданськ, повернулися восьмирічні динамівці (футболісти 2011-го року народження) під керівництвом тренера Сергія Величка.

У змаганнях брали участь десять команд із Польщі, України та Росії, які зіграли між собою по коловій системі. Переможця було визначено за найбільшою кількістю набраних очок. Таким чином, наша команда провела дев’ять матчів – шість у перший день і три у другий, впевнено перемігши у всіх. Складалися вони із одного тайму, який тривав 20 хвилин. Пропонуємо вашій увазі результати матчів за участю «Динамо»:

«Динамо» - «Лехія» (Гданськ, Польща) – 8:1

«Динамо» - «Радунія» (Стенжиця, Польща) – 13:0

«Динамо» - «Фасе» (Стенжиця, Польща) – 7:0

«Динамо» - «Ягуар» (Гданськ, Польща) – 9:1

«Динамо» - ФК «Вроцлав» (Вроцлав, Польша) – 9:3

«Динамо» - «Давія» (Щецин, Польша) – 12:0

«Динамо» - «Юність» (Калінінград, Росія) – 6:2

«Динамо» - ДЮСШ-5 (Калінінград, Росія) – 5:1

«Динамо» - «Олімпік» (Вроцлав, Польща) – 12:0.

У підсумку, кияни забили 41 м’яч, а пропустили вісім.

- Я задоволений результатом та участю нашої команди у змаганнях, - поділився враженнями тренер Сергій Величко. – Для дітей це був лише другий виїзд за кордон на такий серйозний міжнародний турнір, і вони показали хороший результат. Але разом із тим зазначу, що турнір був середнього рівня. Для дітей він був важливим та корисним у плані навчання самостійності, зокрема, під час поїздки в автобусі, проживання в готелі та й взагалі, хлопці звикали обходитися без присутності батьків

За підсумками турніру найкращим бомбардиром  став динамівець Юрій Іващук, який забив 21 м’яч. Найкращим гравцем змагань було визнано Георгія Малаканова, а нагороду найкращому нападнику отримав Марк Пироженко.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ