Новини

  • 21 груд
  • 15:42
  • 820 переглядів
друк

«Динамо» (U19): план підготовки до весняної частини сезону

Готуватися до поєдинку Юнацької ліги УЄФА проти загребського «Динамо», а також до поновлення чемпіонату U19, команда буде в Україні та Туреччині.

Згідно з попереднім планом підготовки, на початку січня підопічні Ігоря Костюка зберуться в Києві і пройдуть традиційне медичне обстеження. Далі, як офіційному сайту раніше повідомив тренер, вже сформований план підготовки на найближчі два тижні після відпустки. Перший етап підготовки до весняної частини сезону «біло-сині» пройдуть на території НТБ «Динамо» в Віті-Литовській.

Що стосується подальших планів «Динамо» (U19), якому вже 12 лютого належить зіграти матч раунду плей-оф Юнацької ліги УЄФА проти загребського «Динамо», то зараз всі переговори знаходяться на фінальній стадії.

За попередньою інформацією, команда Ігоря Костюка буде готуватися в Туреччині, неподалік від міста Белек. Туди «біло-сині» відправляться 25 січня і пробудуть там до 8 лютого. Готель, де буде проживати команда, а також кількість і імена спаринг-партнерів, будуть повідомлені пізніше.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ