Новини

  • 09 aug
  • 13:47
  • 1165 переглядів
друк

«Динамо» U-14 зіграє з іноземними командами в турнірі на честь А.Гаваші

З 11 по 16 серпня в Ужгороді відбудеться ювілейний V міжнародний дитячо-юнацький турнір із футболу на честь Андрія Гаваші.

У ньому візьмуть участь команди вікових категорій U-15 (футболісти 2004-го року народження) та U-17 (2002-го року народження). На турнірі буде представлена й академічна група «Динамо», яка змагатиметься в категорії U-15. Але відзначимо, що динамівці будуть на рік молодшими за суперників, адже на турнір вирушають хлопці 2005-го року народження під керівництвом Олексія Дроценка та Євгена Ястребінського.

Матчі турніру на честь Андрія Гаваші пройдуть на найкращих стадіонах Ужгорода, Мукачева та Ужгородського району. Традиційно гостями Закарпаття стануть команди України, Угорщини, Словаччини, Німеччини. Минулого року приїздили футболісти Румунії, а цього – на запрошення відгукнулись учасники з Австрії та Ізраїлю.

Усього в турнірі серед 15-тирічних футболістів візьмуть участь 12 команд, поділених на три групи по чотири в кожній. Із групи виходять колективи, що посіли перші місця та найкращий серед тих, що посіли другі місця.

Україну представляють наступні колективи: ФК «Динамо» (Київ), СДЮСШОР (Ужгород), ФК «Карпати» (Львів), ФК «Чорноморець» (Одеса), МФА «Мункач» (Мукачево), ДЮСШ-15 (Київ), ФК «Шахтар» (Донецьк).

Із Угорщини приїдуть ФК «Варда» (Кішварда), ФК «Спартакус» (Ніредьгаза), із Австрії – ФК «KАС 1909» (Клатенбург), із Німеччини – ФК «Бранденбург», із Ізраїлю – ФК «Маккабі».

Відзначимо, що динамівці потрапили до групи «А» разом із СДЮСШОР (Ужгород), ФК «KАС 1909» (Австрія) та ФК «Маккабі» (Ізраїль).

Матчі групового етапу відбудуться 11, 12 та 13-го серпня в першій половині дня. Стикові поєдинки та фінали пройдуть 15-го та 16-го серпня.

До вашої уваги розклад матчів за участі «Динамо» U-14:

І тур. 11 серпня (субота)

10:30

СДЮСШОР (Ужгород)

с. Кам’яниця,

стадіон «Камелот»

ФК «Маккабі» (Нетанья)

10:30

ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород,

стадіон «Автомобіліст»

ФК «KАС 1909» (Клагенфурт)

ІІ тур. 12 серпня (неділя)

10:00

СДЮСШОР (Ужгород)

с. Минай,

стадіон «Минай-арена»

ФК «Динамо»

(Київ)

11:30

ФК «Маккабі» (Нетанья)

с. Минай,

стадіон «Минай-арена»

ФК «KАС 1909» (Клагенфурт)

ІІІ тур. 13 серпня (понеділок)

10:00

ФК «KАС 1909» (Клагенфурт)

м. Ужгород,

стадіон «Спартак»

СДЮСШОР

(Ужгород)

10:00

ФК «Динамо» (Київ)

с. Кам’яниця,

стадіон «Камелот»

ФК «Маккабі»

(Нетанья)

           

 Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ