Новини

  • 04 груд
  • 22:10
  • 2479 переглядів
друк

«Динамо» з розумінням поставилося до прохання УЄФА

Футбольний клуб «Динамо» Київ проведе матч Ліги Європи проти «Яблонця» на НСК «Олімпійський» 13 грудня. А днем раніше, 12 грудня, на столичній арені донецький «Шахтар» прийме «Олімпік» із Ліона. З таким проханням заступник генерального секретаря УЄФА Джорджіо Маркетті звернувся до президента «Динамо» Ігоря Суркіса. Переклад листа публікуємо нижче.

Переклад з англійської мови

УЄФА

 

До уваги пана Ігоря Суркіса,

Президента

ФК «Динамо» Київ,

вул. Грушевського, 3

Київ, Україна

01001

4 грудня 2018 року

Шановний пане Суркіс,

Нинішня ситуація, коли було введено військовий стан у частині країни, не дає можливості УЄФА дозволити проведення матчу Ліги Чемпіонів УЄФА між командами Шахтар (Донецьк) і Олімпік (Ліон), як планувалося, в Харкові, 12 грудня. Ця виняткова ситуація в поєднанні з необхідністю провести підготовку стадіону відповідно до наших чинних вимог протягом короткого проміжку часу, що залишився перед матчем, змушує УЄФА розглядати Олімпійський стадіон у Києві, як єдине наявне рішення.

Так як Динамо має провести свій матч Ліги Європи проти Яблонця 13 грудня, ми просимо Вашого розуміння та дозволу, щоб вищевказаний матч, як виняток, було проведено на тому ж стадіоні днем ​​раніше.

Водночас ми дуже просили б надати альтернативне і відповідне місце для тренування команди Яблонець, так як звичайне місце для тренування за день до матчу не може використовуватися.

Ми хотіли б ще раз підкреслити, що ця ситуація є винятковою і не повториться в майбутньому.

Велике спасибі за Ваше люб'язне розуміння і дозвіл, що високо цінуються.

Щиро Ваш,

УЄФА

Підпис

Джорджіо Маркетті

Заступник Генерального Секретаря

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ