Новини

  • 05 груд
  • 13:14
  • 981 перегляд
друк

«Динамо» розраховує на підтримку 12-го гравця в битві з «Зорею»!

До завершення календарного року основній команді “Динамо” залишилося провести три матчі. Усі вони за своєю важливістю та інтригою схожі на фінальні поєдинки.

Перший із них відбудеться найближчої неділі на “Олімпійському”. Суперник - “Зоря”, яка нині демонструє дуже якісний футбол і претендує на високі місця в цьому сезоні Favbet Ліги. Зараз “Динамо” та “Зорю” розділяє всього два очки, команди займають сусідні місця в турнірній таблиці - друге та третє відповідно. Тож цей матч обіцяє бути вкрай інтригуючим та цікавим для глядачів. Як узагалі-то і більшість матчів між “Динамо” та “Зорею” протягом останніх сезонів. Нагадаємо, у першому колі команди завершили очний поєдинок результативною нічиєю 2:2.

Зазначимо, що на цей матч не впливає рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ за підсумками гри “Шахтар” - “Динамо” про присудження нашому клубу проведення одного домашнього матчу без глядачів. Це рішення наразі проходить процедуру оскарження, апеляційні процеси тривають, а це означає, що вболівальники зможуть підтримати команду безпосередньо на стадіоні.

А отже динамівці чекають на свого 12-го гравця в неділю о 17:00 на “Олімпійському”! Підтримка в таких матчах є вкрай важливою для гравців. Давайте енергією трибун допоможемо “біло-синім” завершити рік позитивними результатами. Чекаємо вас на стадіоні!

Інформацію про продаж квитків на матч можна знайти тут.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ