Новини

  • 20 січ
  • 23:40
  • 654 перегляда
друк

«Динамо» провело традиційний матч під гаслом «Разом - проти расизму!»

Расизму немає місця як у футболі, так і в житті. Керуючись цим принципом, футбольний клуб “Динамо” Київ регулярно проводить акції з метою викорінення та недопущення проявів цього явища серед своїх шанувальників.

Фан-клуб ФК “Динамо” Київ уже не вперше організовує дружні футбольні матчі за участю представників різних рас, національностей та кольору шкіри. Наша команда завжди підтримує та пропагує принципи доброзичливості, толерантності, взаємної поваги та щирої гостинності, тому поєдинки під гаслом “Разом - проти расизму” за участю “біло-синіх” відбуваються вже кілька років поспіль.

У понеділок, 20 січня, на полі манежу навчально-тренувальної бази “Динамо” у Віті-Литовській зустрілися команда Фан-клубу ФК “Динамо” Київ та футбольна збірна Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП). У складі команди МАУП пліч-о-пліч грали представники України, Конго, Еквадору, Китаю, Азербайджану - іноземці склали більшу частину колективу. Футболісти походять із різних країн і розмовляють різними мовами, однак на полі знаходять взаєморозуміння, адже мова футболу - спільна для всіх.

“Ми познайомилися з гравцями команди МАУП на Студентській лізі Favbet. Хлопці дуже сподобалися, з ними приємно грати”, - прокоментував подію капітан команди Фан-клубу “Динамо” Київ Антон Балацький.

“Ми всі дружимо та намагаємося підтримувати один одного. Разом жартуємо, іноземці все розуміють. Гадаю, футбольні заходи, спрямовані проти расизму, у нашій державі проводити потрібно, хотілося б більше таких матчів. Вони показують, що люди з різних країн знаходять спільну мову і грають разом”, - розповів студент третього курсу МАУП Олександр Кобець.

 

Як і попередні зустрічі, сьогоднішня гра пройшла у рівній боротьбі та зі справжнім спортивним запалом, при цьому на полі панували принципи поваги та чесної гри, які розвиває УЄФА та яких дотримується наш клуб.  

Матч видався дуже результативним і завершився перемогою команди Фан-клубу “Динамо” Київ із рахунком 8:4. Однак відомо, що на першому місці у таких зустрічах - не результат, а позитивні емоції, які приносить улюблене заняття. Після фінального свистка учасники матчу традиційно обмінялися теплими рукостисканнями, вкотре довівши, що у грі мільйонів немає місця для будь-якої дискримінації.

“Наш клуб завжди займав і продовжує займати дуже чітку позицію, яка втілюється у повній підтримці принципів і політики УЄФА - нульова терпимість до расизму, - наголосив представник “Динамо” Київ Юрій Барбаш. - Не зайвим буде відзначити, що, окрім напису на футболці No to racism, який займав місце генерального спонсора і давав зрозуміти, які пріоритети сповідує наш клуб, у складі київського “Динамо” грало багато футболістів різних національностей. 

Такі заходи безсумнівно важливі, оскільки футбол давно перестав бути суто спортивним заходом. Це велике соціальне явище, яке об’єднує людей незалежно від кольору шкіри, віросповідання, особистих уподобань тощо. У зв’язку з цим, подібні заходи, які проводяться нашим клубом, є сильним сигналом не лише для футбольної громадськості, а й у тому числі для вболівальників. Таким чином футбол виконує виховну та освітню функції. Немає значення, хто твій суперник на полі, адже ключові принципи УЄФА - respect і fair play”. 

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ