Новини

  • 22 бер
  • 13:00
  • 1232 перегляда
друк

«Динамо» продовжує карантин до 29 березня

Сьогодні тренерський штаб і керівництво клубу повідомили футболістам рішення щодо подальшого дотримання правил і вимог карантину.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні було вирішено продовжити карантин для всіх команд "Динамо" до наступної неділі, 29 березня 2020 року.

Гравці будуть підтримувати фізичну форму в індивідуальному порядку за заздалегідь наданою програмою. Керівництво і тренерський штаб "Динамо" очікують від футболістів клубу обов'язкового дотримання правил карантину та виконання персональних тренувань.

Нагадаємо, що в Києві запроваджено режим надзвичайної ситуації у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Зокрема, у столиці введені обмеження на перебування у продуктових магазинах і аптеках, заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками, а громадський транспорт із понеділка функціонуватиме лише для співробітників критично важливих об'єктів інфраструктури. Громадянам рекомендується мінімізувати соціальні контакти, не виходити з дому без нагальної потреби та дотримуватися правил гігієни. 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ