Новини

  • 21 лют
  • 18:16
  • 3348 переглядів
друк

Презентація нових гравців

Сьогодні в конференц-залі навчально-тренувальної бази ФК «Динамо» (Київ) в Конча-Заспі відбулася презентація нових гравців київського клубу, які підписали контракти цієї зими.

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич вручив футболки Беньяміну Вербичу, Карлосу Самбрано, Руслану Ротаню та Артему Шабанову, після чого кожен із новачків, а потім і головний тренер команди виступили із промовою.

Беньямін Вербич: «Я дуже щасливий, що прийшов у таку велику команду як «Динамо» (Київ) і став членом цієї великої родини. Можу сказати тільки найкраще. Багато мені допомагав Огнен Вукоєвич. Мене команда дуже добре прийняла на зборах в Іспанії, чому дуже радий. Я вже встиг дебютувати за нову команду, але мені шкода, що не забив м'яч. Але обіцяю, що в наступних іграх буду забивати».

Карлос Самбрано: «Я дуже радий, що потрапив у таку велику команду України - «Динамо» (Київ). Я дуже вдячний керівництву команди за ту довіру, яку вони мені надають. Зі свого боку я докладу максимум зусиль для того, щоб команда гідно виступила у Лізі Європи і в чемпіонаті України».

Руслан Ротань: «Мені дуже приємно повернутися у велику динамівську сім'ю. Як я і говорив спочатку, не хочу багато слів говорити. Для мене найголовніше - принести команді користь і результат, до чого ми і будемо прагнути».

Артем Шабанов: «Велике спасибі тренерському штабу і керівництву клубу за те, що запросили в таку команду. Радий, що буду за неї виступати».

Олександр Хацкевич: «Я радий, що ці футболісти перебувають у нас в команді. Кожен із них швидко влився. В першу чергу, вони повинні розуміти, в який клуб потрапили, і вони розуміють. Завдання ставляться максимальні. Кожен із них, я впевнений, принесе користь нашому клубу. Хочу ще раз їм усім сказати «Ласкаво просимо в «Динамо» (Київ)» і показати той футбол, який буде приносити радість нашим уболівальникам. І результат їхньої гри допоможе досягти нам цілей, які стоять перед командою. Ласкаво просимо, хлопці!».

* Фото А.Лукацький

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ