Новини

  • 05 бер
  • 19:12
  • 2683 перегляда
друк

«Динамо-2» – «Крилья Совєтов» (Самара) – 0:0

Удень, перед грою з «Крильями Совєтов», у динамівців було теоретичне заняття, під час якого відбувся розбір попереднього матчу зі «Сконто».

Проаналізувавши ключові моменти та зробивши необхідні висновки, наставник команди Андрій Гусін попросив своїх підопічних скоріше забути прикру поразку й у наступному матчі зіграти з належною самовіддачею. На матч із «Крильями Совєтов» динамівці приїхали до Bellis Sports Center, який знаходиться в 12-ти хвилинах від готелю, де мешкає команда.

Цікаво, що у стартовому складі самарців вийшов нападник Сергій Корніленко, а в другому Олександр Амісулашвілі, які свого часу виступали за київське «Динамо». У нас же не зміг взяти участі в матчі захисник Сергій Логінов, у якого напередодні піднялася температура.

Наша команда розпочала гру активно, намагаючись грати щільно зі своїми опонентами, не даючи їм багато вільного простору. Що стосується атаки, то в перші 15 хвилин небезпечних моментів біля воріт обох команд не виникало. Немов бажаючи спростувати ці слова, Дмитро Хльобас створив, мабуть, найреальніший момент для взяття воріт – нападник отримав м'яча в центрі штрафного майданчика та пробив з розвороту – росіян урятувала стійка!

У захисті варто відзначити надійні дії Чорноморця, Кушнірова, Рижука, Лухтанова, які злагоджено діяли як у першому таймі, так і в другому. А одного разу в оборонних діях активну участь узяв навіть нападник Хльобас, який підстрахував своїх партнерів, чисто вибивши м'яча з-під ніг нападника. Встигав Дмитро загострювати й атаку, де разом із ним проявляв активність Гемега.

Після перерви у суперника повністю оновився склад, на поле вийшли більш досвідчені гравці. В результаті моменти біля воріт Кичака почали виникати частіше. Але Артем, як і в першому таймі, діяв надійно, а одного разу просто якесь диво врятувало нашу команду від гола, коли м'яч кілька секунд літав штрафним майданчиком, і в підсумку його прийняла на себе стійка. Але це був лише єдиний момент. Біля протилежних воріт вражаючим проходом флангом та ударом запам'ятався Гемега, але надто гострим був кут, і воротар зміг забрати м'яча.

У центрі поля господарювали опорні півзахисники Суарес та Фаворов, які часто перехоплювали м'яча, але розпочинати атаки виходило гірше.

Загалом, гра була рівною та бойовою, з великою кількістю боротьби, але без забитих м'ячів.

Контрольний матч

05.03.2013. Bellis Sports Center

«Крилья Совєтов» (Самара, Росія) – «Динамо-2» – 0:0 (0:0)

«Крилья Совєтов» (1-й тайм):
Макаров, Салагов, Кузьмичов, Верховцов, Концедалов, Корніленко, Свєжов, Драгун, Делькін, Портнягін, Махмудов.

«Крилья Совєтов» (2-йтайм): Вавілін, Ангбва, Горо, Амісулашвілі, Стів, Телес, Воробйов, Нємов, Таранов, Єлісеєв, Кабайєро, Максимов.

«Динамо-2»: Кичак, Чорноморець, Рижук, Лухтанов, Кушніров, Теміле, Суарес, Фаворов, Гемега, Хльобас, Воронков.

www.fcdynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ