• 18 бер 2017
  • 14:38

Динамівці вирушили на збір до Австрії у складі національної команди

У суботу, 18 березня, національна збірна команда України розпочала свій збір в рамках підготовки до матчу кваліфікації ЧС-2018 проти Хорватії.

У Будинку футболу зібралися футболісти, які взяли участь у матчах 22-го туру «Ліги Парі-Матч» у складах своїх клубів. Також саме в Києві до команди приєднався один із легіонерів – вихованець київського «Динамо» Роман Зозуля.

Усі футболісти отримали екіпірування від нового технічного партнера ФФУ Joma і взяли участь у фотосесії. Далі за розкладом у команди було годинне ранкове тренування. Футболісти, які отримали навантаження під час вчорашніх ігор чемпіонату, тренувались за спрощеною програмою.

Після цього команда вирушила до аеропорту, звідки взяла курс до австрійського Грацу, а далі - до Бад-Тацмансдорфу, де «синьо-жовті» й базуватимуться з 18-го до 22-го березня. Тренування національна збірна проводитиме на території готелю «Авіта».

Гравці, які виступають в іноземних клубах, а також футболіст луганської «Зорі» Іван Петряк, клуб якого гратиме матч чергового туру чемпіонату у суботу, приєднаються до команди вже в Австрії.

Офіційний сайт ФФУ