Новини

  • 29 жовт
  • 15:59
  • 1831 перегляд
друк

Динамівці у складі молодіжної збірної України на матчі кваліфікації Євро-2021

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань оголосив список футболістів, які отримали виклик для участі в найближчому зборі та підготовки до заключних поєдинків кваліфікації Євро-2021 (U21).

На команду, тренувальний збір для якої розпочнеться 8 листопада, чекають два офіційні поєдинки. 13 листопада молодіжка зіграє з однолітками з Мальти в місті Та-Калі, а 17 вересня на підопічних Руслана Ротаня зустрінуться зі збірною Північною Ірландії в Ковалівці.

Відзначимо, що тренерський штаб під час цього збору розраховує на 24-х виконавців. До їхнього числа увійшли і представники «Динамо». Це воротар Руслан Нещерет, захисники Олександр Сирота та Костянтин Вівчаренко, півзахисники Георгій Цитаїшвілі, Ярослав Надольський та Богдан Білошевський. Також під жовто-сині знамена покликані й динамівці, які виступають у оренді, – Владислав Дубінчак і Сергій Булеца («Дніпро-1»), а також Роман Вантух («Олександрія»).

Нагадаємо, що наша команда вже втратила шанс пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи. Провівши вісім матчів, Україна набрала 10 очок та посідає третє місце, відстаючи від Данії на 15 балів та від Румунії – на дев’ять.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ