• 30 черв 2020
  • 19:13

Представників «Динамо» номіновано на звання найкращого гравця та тренера місяця в УПЛ

Українська Прем’єр Ліга на своєму офіційному сайті розпочала голосування у двох номінаціях – найкращий гравець в УПЛ за підсумками місяця та найкращий тренер в УПЛ за підсумками місяця.

У номінації на титул найкращого гравця вісім претендентів, серед яких двоє динамівців. Це переможці номінації «Найкращий гравець туру» (у травні-червні: 24 тур — Марлос («Шахтар»), 25 тур — Віталій Миколенко («Динамо»), 26 тур — Олександр Філіппов («Десна»), 27 тур — Тете («Шахтар»), 28 тур — Андрій Гітченко («Десна»), а також футболісти, які на думку експертної ради відзначалися стабільністю впродовж липневих турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Віталій Буяльський («Динамо»), Владислав Кочергін («Зоря»), Денис Фаворов («Десна»).

В опитуванні на звання «Найкращий тренер за підсумками місяця» чотири номінанти. Це переможці номінації «Найкращий тренер туру» (у травні-червні: 24 тур — Луїш Каштру («Шахтар»), 25 тур — Олексій Михайличенко («Динамо»), 26 тур — Олександр Рябоконь («Десна»), 27 тур — Віктор Скрипник («Зоря»), 28 тур — Олександр Рябоконь («Десна»).

Проголосувати за найкращих можна на офіційному сайті Прем’єр-ліги.