Новини

  • 10 лист
  • 14:44
  • 2104 перегляда
друк

Динамівці поновили тренування (+ ФОТО, ВІДЕО)

Поки велика група динамівців роз’їхалася до своїх національних збірних для вирішення різних завдань, футболісти, які залишилися в розташуванні клубу, поновили тренування після кількох днів відпочинку.

Тренувальні заняття «Динамо» проводить об'єднаним складом разом із молодіжною командою, тому діями футболістів керують тандемом Олександр Хацкевич та Юрій Мороз.

У п’ятницю у тренуванні взяли участь 22 футболісти та 3 воротарі. Усі гравці працювали без обмежень, у тому числі й Віталій Буяльський, який мав певні проблеми з гомілкостопом та з цього приводу їздив на консультацію до Німеччини.

Незважаючи на те, що заняття пройшло в інтенсивному темпі, багато динамівців залишилися на полі, аби додатково побити по воротах, тож адміністраторам навіть довелося жартома прикрикнути на футболістів, аби вони залишили поле та дозволили почати укочення газону.

У графіку тренувань один раз на тиждень динамівці займатимуться до виїзного поєдинку Прем’єр-ліги проти «Зірки», який запланований на 18 листопада. А на суботу запланований товариський матч із переможцем Ліги АТО, який пройде на одному з полів заміської клубної бази.

БІЛЬШЕ ФОТО

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ