Новини

  • 12 січ
  • 11:29
  • 844 перегляда
друк

Денис Попов: «З лікарями потрібно дружити – своє здоров’я потрібно оберігати»

Захисник «Динамо» Денис Попов, проходячи медогляд, розповів про своє ставлення до лікарів, як провів відпустку та поділився очікуваннями від поновлення сезону та майбутніх матчів.

- Медичний огляд – звичний процес для нас, який проходимо кожні півроку. Здаємо кров, проходимо УЗД, перевіряємо серце, очі – загалом, усі необхідні процедури. Лікарі переважно одні й ті ж самі, але є й такі, які міняються.

- Чи є певні фобії перед візитом до якогось лікаря?

- Нічого немає такого. Та й від інших хлопців ні про що подібне не чув.

- Коли відвідуєш лікарів, вони торкаються футбольної теми? Ставлять запитання про «Динамо», національну збірну?

- Так, буває, розмовляємо. Щойно був у свого знайомого лікаря, так він запитав, як я провів відпустку, де був. Обмінялися кількома словами, пожартували.

- Як правило, з лікарями не дуже товаришують…

- Навпаки – є такі, з якими потрібно дружити. Своє здоров’я треба оберігати та регулярно перевіряти, щоб усе було добре.

- Як відпочив, де зустрів Новий рік?

- Усе добре, новорічні свята провів із сім’єю, друзями. Відпочив, але й тренувався трохи.

- Чи були дні, коли ти взагалі не думав про тренування та просто відпочивав?

- У мене був активний відпочинок, але, наприклад, 31 грудня та 1 січня зробив собі «розвантажувальні» дні, щоб нікуди не поспішати.

- Раціон харчування відрізнявся від того, що є під час ігрового циклу?

- Загалом, так. Зазвичай ми харчуємося на базі, а у відпустці я переважно їв у батьків. Тому, звичайно, відрізнявся. Міг дозволити собі, як то кажуть, згрішити та розслабитися.

- Як пройшов перший тренувальний день?

- Це були втягувальні заняття. Кілька днів ми будемо займатися на своїй базі, а потім вирушаємо до ОАЕ, де вже буде основна робота. Але тренерський штаб поки не озвучував детальний план, як ми будемо готуватися.

- Циганков казав, що зараз, коли у нас пауза, дуже важко дивитися футбол по телевізору. Ти слідкував за європейськими чемпіонатами чи намагався відволіктися?

- Коли вдавалося й був час, то дивився – зокрема, з тих, що запам’яталися, це гра між «Міланом» та «Ювентусом».

- 2020-й був загалом успішним і для «Динамо», і для тебе. Які амбіції на 2021-й?

- Нам потрібно вигравати кожен матч, показувати свою найкращу гру, щоб футбол у нашому виконанні подобався вболівальникам. І, звичайно, найголовніше – це результат. Перед нами стоять максимальні цілі, яких будемо намагатися досягти.

- Найближче серйозне випробування – це матчі з «Брюгге» в Лізі Європи. Слідкував за ними, як грають у чемпіонаті?

- Я вважаю, що найголовніший матч – це найближчий. А перший наш суперник після поновлення сезону – це «Олімпік». Потрібно зіграти з ними, а потім уже будемо готуватися до протистояння з «Брюгге».

- Усі кажуть, що у «Динамо» молода команда, яка набирається досвіду. Чи можна сказати, що ви вже визріли в плані досвіду завдяки тим же матчам у Лізі чемпіонів?

- Ліга чемпіонів – це величезний досвід. Але я не скажу, що це наш максимум, завжди є куди зростати, розвиватися, з кожним днем та тренуванням. Усі хлопці це розуміють та намагаються вчитися.

- Поправки на те, що «молода команда», уже не буде?

- За віком, можливо, й молода, але багато футболістів уже зіграли немало матчів на високому рівні. Певний досвід уже є, але, повторюся, завжди є куди зростати.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ