Новини

  • 22 трав
  • 17:31
  • 405 переглядів
друк

Денис Попов: «У матчі з «Рухом» важливо було відчути ігровий ритм»

Захисник київського «Динамо» Денис Попов поділився враженнями від товариського матчу з «Рухом» (0:0), першого після тривалої паузи в іграх.

- Денисе, які емоції залишив перший матч після довгої паузи?

- Емоції і почуття позитивні. Радий повернутися на поле, зіграти нарешті у футбол. Хоч матч і неофіційний. Зіграв 90 хвилин, почуваюся добре, але, мені здається, потрібно ще набирати, аби було ідеально.

- Як готувалися до цього товариського матчу, на що був акцент у тренуваннях протягом цих десяти днів, відтоді як дозволили проводити командні тренування?

- Як такої, підготовки саме до цього матчу не було. Ми готуємося до поновлення сезону. Було більше роботи з м'ячами, аби налагодити взаємодію в команді, а також тактичні вправи. А у фізичному плані всі хлопці на хорошому рівні.

- У зв'язку з карантином, є якісь обмеження під час тренувань і знаходження на базі, такі як носіння масок, часта дезінфекція рук, соціальне дистанціювання?

- Під час тренувань на футбольному полі цих обмежень неможливо дотримуватися. Але на базі – так, увесь персонал ходить у масках, на кожному поверсі стоїть дезінфектор, усі постійно дезінфікують руки. Тож усе під контролем, усі дотримуються правил безпеки.

- Якщо порівнювати тренування до карантину і після, щось змінилося у вимогах тренерського штабу?

- Особливих змін у вимогах не було. Головна відмінність зараз – це те, що на трибунах немає глядачів. Це найбільший мінус. В іншому – працюємо так, як і працювали.

- Наскільки команда чекає і готова до матчу з «Шахтарем»?

- Наскільки готова – покаже безпосередньо сама гра. А готуватися почнемо, мабуть, уже після вихідного. Завтра у нас ще одне тренування. Гадаю, з нового тижня почнемо готуватися безпосередньо до цього матчу. Звісно, усі скучили за іграми. За будь-якими іграми, навіть сьогоднішній товариський матч був для нас довгоочікуваним.

- Чи були претензії щодо гри сьогодні у тренерського штабу? Чого не вистачило, щоб реалізовувати атаки?

- Були моменти і хороші, і погані – без цього нікуди. Звичайно, погано, що не забили. Хоча моменти у нас були хороші. Просто не вистачило реалізації безпосередньо під час моментів. У принципі, особливих зауважень не було.

- У цій грі головним було згадати ігрові зв'язки, взаємодії?

- Так, важливо було відчути ігровий ритм.

- Як ти вважаєш, до старту офіційних ігор команді потрібно буде провести ще один або кілька спарингів?

- Якщо буде така можливість, то, гадаю, тренерський штаб запланує ще якісь товариські гри.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ