Новини

  • 04 черв
  • 14:43
  • 1013 перегляда
друк

Денис Попов: «Спасибі вболівальникам, що в непростий час продовжують підтримувати команду»

Захисник «Динамо» Денис Попов, який через дискваліфікацію пропустить наступний матч проти «Олександрії», розповів клубним ЗМІ про настрій після минулого матчу з «Шахтарем», налаштування на наступну гру і подякував уболівальникам за підтримку:

- Гадаю, у нас в команді всі професіонали, тож за день-два після матчу з «Шахтарем» переварили поразку і подумки вже налаштовуються на наступну гру. У минулому матчі нам було важкувато, думаю, по грі було видно, що тайм ми грали добре, а потім сил стало менше, можливо, це і зіграло свою роль в підсумковому результаті. Думаю, з кожним матчем нам буде легше у фізичному плані, а коли більше сил, можна себе проявити з кращого боку. Вважаю, ми цілком встигли відновитися. Упевнений, що будуть сили, оскільки часу у нас було достатньо.

Хочу висловити велику подяку уболівальникам, які підтримали нас під час заїзду на стадіон перед матчем з «Шахтарем». Це було настільки приємно, що мурашки бігли по шкірі. Від щирого серця дякую хлопцям, за те, що у такий непростий час вони все одно продовжують нас підтримувати. Після гри з донеччанами писали і багато хорошого, і багато поганого, але, думаю, справжні вболівальники все одно будуть за нас уболівати, в якій би ситуації не перебувала команда. Ще раз спасибі їм.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ