Новини

  • 28 лист
  • 20:19
  • 654 перегляда
друк

Денис Попов: «Ми завжди граємо на перемогу»

Захисник київського "Динамо" Денис Попов - про поєдинок 11-го туру Favbet Ліги з полтавською "Ворсклою" (2:0).

- Не сказав би, що була легка прогулянка. "Ворскла" - хороша команда, недарма йде на третьому місці. Тому полтавці дали нам бій і опір. Здорово, що ми створили хороші моменти і забили. Це те, чого нам не вистачало в попередніх матчах.

- Не дуже жорстко сьогодні грали? Дві червоні картки за поєдинок...

- Коментувати суддівські рішення - не моє. Однак, як на мене, то не треба було давати червону картку нашому гравцеві. За інерцією він не міг ніяк прибрати ногу. Це ігровий момент. Суддя так вирішив. Не знаю, як коментувати.

- А що стосується пенальті?

- Таких моментів було два: у першому таймі й у другому. Навіть людина зізналася, що м'яч влучив у руку, і не призначили пенальті. Незрозуміло, як судять, немає послідовності. В одному моменті - одне рішення, в аналогічному - інше.

- Наскільки для захисника важливо грати на нуль?

- Звичайно, зберегти ворота "сухими" приємно і це надає позитивні емоції. Значить, добре відпрацювали. Так, були помилки, без них ніяк.

- Після розгромного рахунку в матчі з "Барселоною" які слова знайшов Луческу, щоб надихнути команду на "Ворсклу"?

- Звичайно, після "Барселони" настрій був дуже поганий. Але на цю гру не потрібно було якихось слів. "Ворскла" дихає нам у спину, перебуваючи на третьому місці. І вся команда розуміла, що потрібно за будь-яку ціну вигравати і здобувати очки. Так, він налаштовував і багато теорії було, розбирали суперника. Усі розуміли, що потрібно вигравати.

- Скажи пару слів про майбутній поєдинок із "Ювентусом". Чого очікуєте?

- Після сьогоднішньої гри настрій позитивний. Нам потрібно здобувати очки, насамперед щоб була євровесна. Це головне завдання.

- Чи впливають на вас зміни у складі в кожному матчі?

- Чесно вам скажу, після COVID-19 дуже важко увійти в ритм. Футболісти з резерву грають і основного складу, багато матчів провели. Це не проблема. Може, комусь некомфотно. Але загалом усе нормально. Усі розуміють один одного.

- Роналду "з'їси" на поле?

- Це гучно так казати. Роналду - великий футболіст. Будемо намагатися. Ми завжди граємо на перемогу. Але проти таких неймовірних команд неправильно говорити, що їх "з'їмо". Потрібно тверезо дивитися на ситуацію.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ