Новини

  • 21 черв
  • 10:24
  • 343 перегляда
друк

Денис Попов: «Колос» - цікавий суперник, який може піднести сюрприз»

Захисник «Динамо» Денис Попов поділився своєю думкою про наступний домашній матч команди в чемпіонаті України проти «Колоса» з Ковалівки та розповів, у якому настрої готується колектив.

- Підготовку до поєдинку з «Колосом» ми розпочали наступного ж дня після кубкової гри з «Минаєм». Жодного вихідного у нас не було, адже зараз ми проводимо по два матчі на тиждень. На гру налаштовуємося дуже серйозно, адже у нас немає права на помилку. У п’ятницю під час командних зборів тренери детальніше нам розповіли, як саме будуватиметься підготовка до цього конкретного матчу.

- Після трьох перемог у чемпіонаті та Кубку України настрій у команди піднесений?

- Звісно. Особливо радіємо, що вийшли у фінал Кубка. Це завдання ми виконали, тепер залишилося зробити один крок та здобути трофей.

- Яка ваша особиста думка про «Колос»? Чи добре пам’ятаєте цю команду з попередніх матчів? На що потрібно звернути увагу в протистоянні з нею?

- Насамперед нам потрібно бути уважними. Вважаю, це цікавий суперник, у них є свій малюнок гри, тож вони можуть піднести сюрприз. Тож маємо бути готовими до всього та досягати позитивного результату.

- Попередні два матчі з «Колосом» завершилися перемогою «Динамо» з рахунком 4:0 та 2:0. Чи варто очікувати, що майбутній поєдинок теж буде результативним?

- Мені це важко спрогнозувати, подивимося. Можу лише сказати, що в будь-якому разі ми будемо грати тільки на перемогу.

- Чи добре знаєте гравців «Колоса» особисто?

- Ні, не дуже. Знаю лише Євгена Смирного, з якими ми раніше разом грали за молодіжну команду «Динамо», і більше ні з ким близько не знайомий.

- У 27-му турі на «Олімпійському» в суботу зіграє «Шахтар», а в понеділок – «Динамо». Чи добре, що поле матиме день на відновлення?

- Не впевнений, багато залежить від погоди. У будь-якому разі, гадаю, працівники стадіону постараються зробити все можливе, щоб газон був хорошої якості.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ