Новини

  • 04 черв
  • 09:54
  • 4432 перегляда
друк

Денис Гармаш: «Усім серцем буду вболівати за наших»

Півзахисник київського Динамо та збірної України Денис Гармаш прокоментував неможливість продовження підготовки до відбірного матчу чемпіонату світу.

- У матчі чемпіонату України проти «Шахтаря» моє ліве коліно отримало перенавантаження, яке спричинило скупчення рідини. Як наслідок, виникають сильні больові відчуття, які не дають працювати «на максимумі». Я приїхав до табору збірної з великим бажанням повернутися до основного складу та надією, що біль зникне. Але, спробувавши попрацювати у вчорашньому відкритому тренуванні та на сьогоднішньому ранковому занятті, зрозумів, що проблема не зникає. Після зробленого МРТ та обговорення ситуації з коліном із лікарем національної команди Андрієм Шморгуном та головним тренером Андрієм Шевченком, дійшли розуміння, що до матчу проти Фінляндії відновитися не встигну.

У матчі за збірну потрібно бути готовим на всі «сто», а лікарі кажуть, що у цій грі я цього продемонструвати не зможу, й лікуватися потрібно довше. Мені дуже прикро, що не зможу допомогти хлопцям, але нічого не зробиш. Буду вболівати за хлопців та всім серцем бажати нам успіху, тому що гра дуже важлива, й фіни - непростий суперник. Але вірю, що успіх буде на нашому боці!

Олександр Гливинський, ФФУ

* фото П. Кубанов

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ