Новини

  • 09 лип
  • 16:26
  • 7176 переглядів
друк

Денис ГАРМАШ: «Проводжу по два тренування на день» + ВІДЕО

Півзахисник «біло-синіх» Денис Гармаш, якому було зроблено наприкінці червня операцію на коліні, зараз разом із партнерами вирушив до Австрії, де проводить курс реабілітації.

Денис робить усе можливе, щоб допомогти команді вже на старті сезону, про що розповів в інтерв'ю офіційному сайту ФК «Динамо» (Київ).

- Наскільки для вас було несподіваним проведення реабілітації не на базі в Кончі-Заспі, а разом із командою в Австрії?

- Спочатку казали, що я не поїду на збір, але потім Сергій Ребров спільно з лікарем команди вирішили взяти мене з командою до Австрії. Тут наша медична служба, є всі умови для реабілітації. Порахували, що так буде краще.

- Розкажіть про свій розпорядок дня на даному етапі реабілітації?

- Сьогодні після перерви в два тижні вперше провів пробіжку на футбольному полі, працював із м'ячем, робив спеціальні вправи. А ввечері буде заняття в тренажерній залі, де буду «закачувати» пошкоджену ногу. Виходить, два тренування на день.

- Після завершення індивідуальної роботи доведеться «наздоганяти» партнерів, які зараз щосили готуються до сезону...

- Від цього нікуди не втечеш, після травми кожен має пройти через це. Вже лікарі будуть вирішувати, коли я зможу працювати в загальній групі. Зараз моє завдання добре проводити реабілітацію, виконувати всю запропоновану тренерами та лікарями програму. Хотілося зіграти в матчі за Суперкубок. Гра буде принциповою, я на неї дуже чекаю. Але тут усе залежить від мого стану.


- Що можете сказати про підготовку команди до нового сезону, чим вона відрізняється від попередніх років?

- Є деякі зміни – почали більше працювати з м'ячем, виконувати тактичні вправи. Не забуваємо й про бігову роботу. Загалом, відмінності помітні.

- Завдання на сезон залишилися незмінними?

- Ми маємо нарешті виграти чемпіонат та інші турніри, в яких будемо брати участь. Я впевнений, що в цьому сезоні ми станемо чемпіонами України. У команді хороша конкуренція, по два гравці на кожну позицію. Це мотивує тебе не зупинятися в розвитку.

- Незрозумілості стосовно формату календаря на сезон накладають відбиток на підготовку команди?

- Загалом, ні. Ми готуємося до старту чемпіонату, головне, щоб він вчасно розпочався та був проведений без збоїв. Що зараз коїться в країні – дуже погано. Голови людей зайняті не футболом. Але з нас це відповідальності не знімає, ми маємо добре провести сезон та принести радість нашим уболівальникам.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv

* фото В.Раснера

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ