Новини

  • 14 квіт
  • 21:13
  • 1758 переглядів
друк

Денис ГАРМАШ: «Приємно обігравати «Шахтар» у Харкові»

Гравець київського «Динамо» Денис Гармаш прокоментував матч 27-го туру чемпіонату України проти донецького «Шахтаря», у якому столична команда на виїзді здобула перемогу з рахунком 0:1.

- У суперника було багато моментів. Ми грали більше від оборони.

- Чи свідомо команда робила акцент на гру через фланги, а середину поля більше віддавала супернику?

- Так, десь так. Але у них виходило, що флангові півзахисники - Тайсон і Марлос - зміщувалися більше до центру. Виходило, що вони перевершували нас у центрі, а не на флангах.

- Вас повинні були замінити, але замість Вас через травму замінили Буяльського. Що із ним зараз?

- Та нормально зараз. Його по голові вдарили, голова заболіла, тому я сказав, що потрібно його замінити.

- Денис, чи можна сказати, що переломний момент цього матчу - те, що Ви з Шепелєвим помінялися позиціями до певного часу, до певної міри, коли Шепелєв зіграв під нападником, а Ви опустилися в опорну зону?

- Не знаю, тренер поставив таку тактику на гру - і вона спрацювала.

- У багатьох епізодах Ви дуже емоційно реагували, хоча у Вас уже була жовта картка. Десь вдалося себе стримати?

- Ну, це, можна сказати, емоційна гра. Притому приємно обігравати «Шахтар» тут, у Харкові. Як вони писали, весь Харків за них - нехай вболівають далі. Ми задоволені, боротьба триває, ми будемо грати до останнього туру. Чекаємо їх у Києві 19-го числа.

- У Вас є жовта картка, але штовхаєтеся, стрибаєте в підкат, нервуєте. Немає страху отримати червону? Ви не тримайте в голові те, що у Вас вже є попередження?

- Є такі моменти, коли ти бачиш, що вони не тягнуть на жовту картку. Якщо дістаю 100%, то граю. А є моменти, коли видно, що буде жовта - тоді я не граю.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ