Новини

  • 29 лист
  • 22:10
  • 1897 переглядів
друк

Денис БОЙКО: «Найголовніше – перемога, усе інше не має значення»

Голкіпер «Динамо» Денис Бойко поділився емоціями після переможного матчу з «Астаною» (0:1), який зробив нашу команду достроковим переможцем групи Ліги Європи.

- Найголовніше, що нам удалося перемогти. Усе інше немає значення. Ми посіли перше місце в групі й виконали завдання, яке було поставлене перед нами.

- Сьогодні «Астана» мала набагато більше моментів, ніж «Динамо». Чи є закономірним підсумковий результат?

- Рахунок на табло. Немає різниці, закономірний він чи ні.

- Чи важко було пристосуватися до газону?

- Звичайно, дуже незвично було грати. Перші хвилин 15-20 хлопці адаптувалися до поля. Незважаючи на те, що вчора ми провели тренування на ньому, сьогодні воно було іншим. Можливо, позначилося те, що його полили, тому м’яч швидко ковзав. Безперечно, футболісти «Астани» більш пристосовані до нього, адже вони на ньому і тренуються, і постійно грають.

- Ви були злими на захисників, що давали так багато бити по воротах гравцям «Астани». Чи казали їм щось у перерві?

- Більше казали тренери, у тому числі й захисникам. Дуже важко налаштуватися на такий матч, але тренери давали правильні настанови перед матчем та під час нього, що допомогло здобути перемогу.

- Як привітали Вербича з Днем народження?

- Зробили невеличкий «коридор» для нього, у нас дружній колектив. А про подарунок нехай він сам розповість вам. До речі, про День народження… Моєму тату завтра виповнюється 63 роки, і цю перемогу я присвячую йому.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ