Новини

  • 25 лип
  • 22:49
  • 1731 перегляд
друк

Денис БОЙКО: «Коли гра без глядачів, на полі дуже мало емоцій»

Воротар «Динамо» Денис Бойко в матчі з «Ворсклою» залишив свої ворота «сухими».

Після гри він поділився враженнями від гри при порожніх трибунах:

- Грати без глядачів дуже важко. Я розумію, що у всіх вирують емоції, але хотів би попросити, перш за все, наших уболівальників, щоб у майбутньому таких інцидентів, які  призводять до ігор при пустих трибунах, було якнайменше. Нам дуже потрбна  їхня підтримка, тому що у таких іграх, як  сьогодні, на полі дуже мало емоцій. А коли на трибунах збираються люди, вони є нашим 12-м гравцем та  додають нам сил.

- Як змушувати себе грати, коли дощ стоїть стіною, і немає глядачів?

- Ми ж усі професіонали, виходимо на поле та робимо свою справу, незалежно від кількості  уболівальників та погодних умов. У нас немає такого, що, наприклад, стадіон не заповнений, і ми не хочемо грати. Кожен футболіст нашої команди викладається у матчі на 100%.

- Феєрії не вийшло ні з боку «Динамо», ні з боку «Ворскли», наскільки ви задоволені грою?

- Повторюся, було дуже важко, адже емоційний фон зовсім не той. Але ми не повинні зважати на обставини та зовнішні фактори.

- Наскільки «Динамо» вже готове до сезону емоційно та морально?

- Це питання краще ставити тренерам – я не можу говорити за всіх, адже кожен футболіст сам відчуває, як добре він готовий. Тож, мені важко відповісти.

- Віктор Циганков пообіцяв, що поголиться наголо, якщо «Динамо» виграє чемпіонат. А що можете пообіцяти ви?

- У мене присутня позамежна мотивація на кожну гру і без будь-яких обіцянок (посміхається). Кожен наш футболіст прагне виграти і чемпіонат, і кубок, тому про додатковий стимул навіть не йдеться. Пофарбуватися? У рудий колір – точно ні. Ще не думав про те, що готовий зробити у разі  перемоги, але можу щось вигадати (посміхається).

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ