Новини

  • 12 лип
  • 13:12
  • 7550 переглядів
друк

Дьємерсі МБОКАНІ: «Готуюся до гри за Суперкубок»

Нападник Дьємерсі Мбокані після двох років виступів на правах оренди за англійські клуби «Норвіч Сіті» та «Халл Сіті» повернувся в «Динамо».

В рамках відкритого для представників ЗМІ тренування Дьємерсі відповів на питання кореспондента офіційного сайту ФК «Динамо» Київ.

- У мене діючий контракт із «Динамо», я буду до кінця його виконувати. Тому повернувся до Києва з однією метою - грати у футбол! Команду очолив новий тренер, ми пройшли підготовчий збір. Сподіваюся, зараз ніщо не завадить нам показувати хороший футбол.

- Як пройшли підготовчі збори, в контрольних матчах вам двічі вдалося відзначитися забитими м'ячами...

- Дійсно, збори пройшли непогано, але готовий я все ще не на 100%. Потрібно відновити ігрові зв'язки з партнерами по команді, відпрацювати комбінації. За допомогою тренерів це вдасться зробити в самий найближчий час.

- Чи готові зіграти в матчі за Суперкубок?

- Відчуваю себе добре, контрольні матчі допомогли набрати ігрові кондиції. До матчу ще є кілька тренувань, зараз кожен день іде нам на користь. Природно, якщо буде рішення головного тренера, я готовий допомогти команді.

- Через два роки ви повернулися в «Динамо», команда сильно змінилася?

- Не можу сказати, що я в «Динамо» новачок, швидше за вже «дідусь». Повернувся після двох сезонів, побачив багато молодих гравців. Але в своїй більшості основні гравці залишилися, лише деякі залишили команду. Зараз є хороший баланс досвіду та молодості.

- У «Динамо» ви єдиний франкомовний, з ким проводите вільний час?

- Французька хоч моя рідна мова, я непогано володію й англійською. Спілкуюся з усіма легіонерами, та й з українцями легко знаходжу спільну мову. Віда, Мораес, Антунеш... У нас дружна команда.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ