Новини

  • 06 січ
  • 12:59
  • 4087 переглядів
друк

Данина пам'яті легендарному тренеру Валерію ЛОБАНОВСЬКОМУ

Вдень 6-го січня в Києві стовпчик термометра опустився до позначки -13.

Крижаний поривчастий вітер, на вулицях практично немає людей і машин... Але і така по-справжньому січнева погода з різдвяними морозами не відлякнула справжніх любителів футболу, шанувальників таланту Валерія Васильовича Лобановського вшанувати його світлу пам'ять. Саме в цей день 78 років тому народився видатний футболіст і тренер, думки та ідеї якого на багато років вперед визначили розвиток найпопулярнішої в світі гри, принісши славу київським «Динамо» і всьому українському футболу.

Рідні та близькі, футболісти «Динамо» різних поколінь, співробітники Федерації футболу України, ветерани, тренери, учні клубної академії, співробітники ФК «Динамо» (Київ), журналісти і вболівальники поклали квіти і схилили голови в знак найвищої поваги до наставника, ім'я якого золотими літерами вписане в історію київського «Динамо».Вдова Валерія Васильовича Аделаїда Панкратіївна, дочка Світлана та зять Валерій... Вдячні учні та колеги Валерія Лобановського Андрій Біба, Володимир Мунтян, Олексій Михайличенко, Віталій Косовський, Юрій Дмитрулін, Олександр Іщенко... Федерацію футболу України представляли Олександр Бандурко та Володимир Лашкул...Під пісню Юрія Рибчинського «Рудий соняшник» у виконанні Михайла Михайлова присутні вшанували пам'ять дорогої їм людини, а потім разом із юними вихованцями динамівської ДЮФШ, яка носить ім'я Лобановського, зробили пам'ятну фотографію.

Світла пам'ять про Валерія Лобановського буде вічною.За футбольного Генія говорять не тільки титули та досягнення, а й безмежна любов і багатство, яке до цих пір використовується футбольними фахівцями. Біля пам'ятника, який розташований на стадіоні «Динамо», що носить його ім'я, завжди будуть збиратися люди, слава про великого тренера передаватиметься від покоління до покоління.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ