Новини

  • 13 січ
  • 20:51
  • 725 переглядів
друк

Данило Скорко: «Зараз основне завдання - старанно тренуватися»

Захисник «Динамо» U19/U21 Данило Скорко в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про свою відпустку і підготовку до другої половини сезону.

- Як пройшла твоя відпустка?

- Дуже добре, насолоджувався святковим періодом, спільним проведенням часу із сім'єю, друзями. Ближче до кінця відпустки безпосередньо готувався морально і фізично до другої частини сезону.

- Як підтримував форму під час відпустки?

- Нам дали спеціальну програму, ми її дотримувалися. Виконував вправи, ходив у тренажерний зал, підтримував форму.

- Скучив за футболом?

- Так, уже з нетерпінням чекаю початку зборів, скучив не лише за роботою, але й за хлопцями!

- Яким був 2019 рік для тебе? Які події були ключовими?

- 2019 рік став особливим для мене: дебютував у Юнацькій Лізі УЄФА, став чемпіоном із командами U19 і U21. Але найяскравіший спогад - домашня перемога над «Ювентусом» у ЮЛУ. Кількість уболівальників, які прийшли нас підтримати тоді, привнесли емоційну впевненість, створили незабутню атмосферу, за що ми їм дуже вдячні. Та й уся команда відчувала зворотний зв'язок, що і дало такий результат.

- Якщо брати глобальні завдання в нинішньому році - що можеш виділити для себе?

- Зараз основне завдання - старанно тренуватися і працювати над тим, щоб закріпитися в U21 і згодом отримати шанс у першій команді.

- Чого чекаєш від другої частини сезону?

- Думаю, друга частина сезону буде дуже насиченою і професійно цікавою, так як нам доведеться брати участь не тільки у внутрішньому чемпіонаті, але й у Юнацькій Лізі УЄФА. Очікую, що у 2020 році «Динамо» повернеться в Лігу чемпіонів!

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ