Новини

  • 24 трав
  • 17:43
  • 755 переглядів
друк

Данило СКОРКО: «Хотілося відсвяткувати чемпіонство на своєму полі»

Автор другого м'яча у ворота «Шахтаря» Данило Скорко поділився враженнями від гри та розповів про свій гол, який він забив, коли «Динамо» грало в меншості, і приніс нічию своїй команді:

- Була важка гра, розуміли, що буде ажіотаж, але почали невпевнено і пропустили два м'ячі. Потім зібралися і, не дивлячись на червону картку і вилучення у нашому складі, показали хорошу гру, характер і досягли позитивного для нас результату.

Почали непогано, але потім пропустили м'яч, а після другого голу трохи поникли. Добре, що забили в кінцівці першого тайму, це нам допомогло в подальшому.

Коли виходив на заміну, тренери сказали, щоб я більше йшов вперед, загострював, ліз в боротьбу, робив простріли і був упевнений в собі. Сподіваюся, мені вдалося це виконати, добре, що забив і допоміг команді.

Перед тим, як зрівняв рахунок, у мене ще був момент, коли виконував штрафний удар. У нас є штатний виконавець стандартів Волошин, ще часто пробиває Мащенко. Я ж узяв відповідальність на себе, але добре пробити не вийшло. Що стосується мого гола, я побачив, що захисник залишає м'яч іншому захиснику, вискочив перед ним і вдало прийняв м'яч. Залишалося тільки забити, і вийшло, що добре влучив. Передніми ножицями вирішив бити машинально, все якось випадково вийшло, само собою. Звичайно, в кінці матчу хотілося забити ще, виграти і відсвяткувати чемпіонство на своєму полі, але нічого страшного. Поїдемо до Львова і, сподіваюся, там доб'ємося хорошого результату і станемо чемпіонами.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ