Новини

  • 05 жовт
  • 15:53
  • 1173 перегляда
друк

БУРДІ зробили операцію, а БОЙКО пропустить 7-10 днів

Головний лікар першої команди «Динамо» Леонід Миронов розповів про стан здоров'я травмованих футболістів нашої команди Микити Бурди і Дениса Бойка:

- У Микити Бурди травмований колінний суглоб, під час артроскопічного обстеження було виявлено пошкодження тільки передньої хрестоподібної зв'язки. Він був прооперований 3-го жовтня пізно ввечері в Іспанії в клініці професора Рамона Кугата. Операція тривала 2-2,5 години і пройшла успішно. Микита за власним бажанням і погодженням із клубною медичною службою ще залишиться там на тиждень на початковий етап реабілітації, тим паче, що професор Рамон хоче його поспостерігати перші кілька днів. У Барселоні з Микитою знаходиться дружина, яка його підтримує. Через тиждень наш футболіст повернеться до Києва, де пройде місячний курс реабілітації, після чого знову на один день вирушить на консультацію до професора Рамона і продовжить свою реабілітацію. Приблизний термін відновлення - 5-6 місяців.

Що стосується Дениса Бойка, як відомо, на передігровій розминці перед матчем із «Лугано» в Санкт-Галені він підвернув гомілкостоп. Ми вже зробили МРТ, яка показала, що в нього є перерозтягнення зв'язок зовнішньої групи гомілкостопного суглоба. У принципі, нічого страшного, адже розривів немає. Будемо сподіватися, що його лікування і реабілітація не триватимуть довго - у середньому 7-10 днів. Цей час він буде лікуватися, проходити фізіотерапевтичні процедури, масаж, словом, цілий комплекс заходів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ