Новини

  • 12 лип
  • 22:45
  • 536 переглядів
друк

Беньямін Вербич: «Усе до кінця залежить від нас»

У матчі з "Олександрією" Беньямін Вербич вийшов на поле на останні 30 хвилин і за цей час оформив дубль. Однак двох голів словенця киянам не вистачило для перемоги - виїзний поєдинок завершився внічию, 2:2.

У коментарі динамівським медіа Беньямін підбив підсумки поєдинку:

- Ти сьогодні оформив дубль, але "Динамо" втратило перемогу на останніх хвилинах. Як ти все це переживаєш?

- Дуже переживаю. Ви всі бачили, як "Олександрія" грала другий тайм. Гадаю, ми заслужили перемогу, оскільки у другій половині матчу володіли м'ячем, створювали моменти. Не знаю, чи було щось в епізоді з призначенням другого пенальті, але про суддів зараз і так дуже багато говорять, тому не будемо про це.

- Можливо, тобі потрібно продовжувати грати на позиції центрфорварда, щоб допомогти "Динамо" посісти друге місце?

- Це вирішувати тренеру. Сьогодні мене випустили знову в атаку. Я стараюся завжди - і коли граю на фланзі, і коли виходжу на позиції форварда.

- Чому так складається, що "Динамо" грає в першому таймі гірше, ніж у другому?

- Важко це обговорювати. Не знаю, можливо, нам потрібно інакше налаштовуватися на гру чи краще розминатися. Потрібно поговорити з тренером і командою, щоб у майбутньому краще починати матчі.

- У першому таймі у "Динамо" були удари Андрієвського і де Пени, а в другому ти вийшов на поле і з нічого створив два голи. Чому у нас було так мало моментів?

- "Олександрія" добре грає в обороні. Гадаю, у першому таймі їм вистачало сил, а потім вони стали давати більше простору для наших свіжих гравців, які вийшли на заміни - Буяльського, Шепелєва, Циганкова і мене. Ми це використовували та створили більше моментів.

- Матч із "Зорею" - фінал для "Динамо"?

- Звісно. Перед грою з "Олександрією" я казав, що у нас залишилося три фінали, один із них ми вже зіграли. Добре, що все до кінця залежить від нас.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ