Новини

  • 29 лист
  • 23:41
  • 2421 перегляд
друк

Беньямін ВЕРБИЧ: «Циганков віддав просто неймовірну гольову передачу!»

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич, який грав на позиції центрального нападника, прокоментував виїзний поєдинок Ліги Європи проти «Астани» та свій гол:

- Як вам було грати на штучному полі?

- Звісно, важко, ми допустили багато технічних помилок, яких не було б на натуральному газоні. Було непросто діяти і проти «Астани». Адже для них цей газон був звичним.

- Ви забили вже багато мячів на позиції нападника, як вам грати на цьому місці?

- Уже легше, адже маю більше моментів, і мені це подобається, але, як казав раніше, моя основна позиція – на фланзі.

- Як оцінете гольову передачу, яку вам віддав Циганков?

- Це був неймовірний асист! Щось подібне Віктор робив у домашньому матчі проти чернігівської «Десни». Цього разу я таки забив із його передачі. Вітя – чудовий гравець, він бачить варіанти для атаки, можливості та перспективу, які не бачать інші. І сьогодні він зайвий раз довів, що є футболістом високого рівня та якості.

- «Астана» завдала набагато більше ударів по воротах «Динамо», чому так сталося?

- Вони добре знають цей газон, покриття, також суперник здивував нас високим пресингом, а ми, як я вже казав, допустили багато технічних помилок у першому таймі. Після перерви ми трохи опустилися назад, оскільки хотіли зберегти рахунок та не пропустити. У результаті, здобули три очки та знаходимось на першому місці в групі.

- Здавалося, ви дещо нервували, це через те, що вам було важко грати проти захисників «Астани»?

- Так, тому що вони постійно били по ногах, арбітр у деяких випадках не свистів, і звісно, мене це дратувало, я нервував, і виражав свої емоції. Суддя був із Хорватії, тож я міг із ним говорити про це (посміхається).

- Кілька днів тому ви святкували День народження, цей гол можна вважати подарунком собі?

- Так, і не лише гол, а й перемога, і перше місце у таблиці. Я дуже радий та щасливий за всю команду та клуб. У нас хороший колектив, приємно, що ми перемогли.

- Що вам подарувала команда?

- Подарунок був, але що саме – це секрет (посміхається).

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ