Новини

  • 28 лист
  • 21:58
  • 700 переглядів
друк

Беньямін Вербич: «Тренери попереджали, що у «Ворскли» небезпечні контратаки»

Автор другого гола «Динамо» у ворота «Ворскли», півзахисник Беньямін Вербич прокоментував перемогу в рамках чемпіонату України.

- «Ворскла» займає третє місце в таблиці, добре виступає в цьому сезоні. Також ми знаємо цю команду, оскільки зовсім нещодавно грали з ними у фіналі Кубка України. Тренерський штаб попереджав нас про те, що у суперника дуже небезпечні контратаки. Але ми з перших хвилин дуже надійно грали позаду, контролювали м'яч, а потім знайшли простір у «Ворскли» в захисті та забили два м'ячі. Бажано було б забивати ще, але потім сіли назад. Утім, особливих проблем усе одно не відчули.

- У роздягальні обговорили, за що вилучили Забарного?

- Обговорили, звичайно, але треба самому ще переглянути епізод. Це VAR, вони все знають, усе бачать. Але вони одні моменти дивляться, а інші – ні. Ви тоді вже все дивіться, не тільки проти «Динамо»... Як на мене, вилучення несправедливе. Наприклад, у першому таймі гравець «Ворскли» теж із прямою ногою пішов на мене. Але його чомусь не вилучили. Ми же, що б не зробили, завжди йдуть дивитися VAR. Ось, є порушення... Так, є, але тоді кожну ситуацію треба дивитися.

- Уже налаштовуєтеся на «Ювентус»?

- Звісно. У понеділок, думаю, вже вилітаємо до Турину, готуємося до гри, а там подивимося, як буде.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ