Новини

  • 27 лип
  • 15:00
  • 1267 переглядів
друк

Беньямін Вербич: «Дуже хочу вперше зіграти у складі «Динамо» в Лізі чемпіонів»

Словенський вінгер «Динамо» Беньямін Вербич розповів про те, чим займається у міні-відпустці, які плани будує на новий сезон і як сприйняв зміну головного тренера.

- Беньямін, судячи з постів в Instagram, ти зараз у рідному Цельє. Які плани на нетривалу відпустку?

- Вирушив під час відпустки додому без будь-яких планів, тому що отримав травму. Я був тут на обстеженні. У понеділок я відлітаю на ще одне до Мюнхена, і там уже вирішиться, що робити далі. Ці кілька днів я був у Словенії, у рідному домі. Підтримав команду, у якій починав кар'єру, «Цельє», в останній грі сезону. Вони вперше в історії стали чемпіонами Словенії.

- Наскільки серйозним виявилося твоє пошкодження? Скільки часу може зайняти відновлення?

- Я досі відчуваю біль, хоч зараз уже не тренуюся. Точніше про свій стан знатиму в понеділок, після ще одного обстеження.

- Яка у Словенії ситуація у зв'язку з пандемією короновірусу? Обмеження такі ж, як в Україні?

- Тут невелика кількість хворих, але є обмеження. Судячи з того, що я бачив і чув, тут люди більше виконують ці обмеження. Наприклад, якщо у закладі збирається більше десяти людей, що вважається порушенням карантину, то відразу приходить поліція.

- Уже перебуваючи на батьківщині, ти дізнався новину про призначення новим тренером Мірчі Луческу. Як ти сприйняв цю новину? Чи стало це для тебе несподіванкою?

- Так, я взагалі не знав про такий варіант. Скрізь у новинах фігурували інші тренери, і тільки напередодні офіційного оголошення серед кандидатів з'явилося його прізвище. Звичайно, я прекрасно знаю цього тренера, знаю, що він один із найкращих у світі за кількістю завойованих трофеїв. Я радий, що доведеться працювати під керівництвом такого фахівця, дуже хорошого тактика. Гадаю, що він дасть нашій команді великий прогрес саме в тактичному плані. Знаю, що він завжди був дуже непростим суперником для «Динамо». А тепер він усі свої тренерські уміння зможе задіяти на благо «Динамо». Гадаю, у нас усе вийде.

- А чи допоможе це в особистих протистояннях із «Шахтарем»?

- Звичайно, допоможе. Ви ж знаєте, що саме він побудував нинішню модель гри «Шахтаря», зробив цей клуб успішним. Деякі їхні нинішні гравці, ті ж Тайсон, Марлос, грали ще при ньому. Тож він, як ніхто інший, знає все про гру і потенціал наших конкурентів.

- Уже визначилися майже всі потенційні суперники «Динамо» у кваліфікації Ліги чемпіонів. Як думаєш, наскільки реально виконати це завдання і пройти далі?

- Гадаю, будь-який суперник із тих, які нам можуть попастися у третьому раунді й раунді плей-оф, є хорошими командами, але не такими, з якими ми не могли б грати на рівних. Звичайно, будемо намагатися зробити все можливе, щоб пройти кваліфікацію. Я дуже хочу вперше зіграти в Лізі чемпіонів у складі «Динамо».

- Восени на «Динамо» чекає як ніколи насичений календар матчів у зв'язку зі зсунутими термінами початку сезону. Чи готовий до цього морально?

- Та ніхто про це не буде особливо думати або шкодувати, якщо ми пройдемо до Ліги чемпіонів. Так, новий сезон буде трохи незвичним. Але так склалися обставини, ми нічого не можемо з цим вдіяти. Головне - показувати хороші результати в усіх турнірах незалежно від обставин.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ