• 09 лист 2018
  • 00:32

Беньямін ВЕРБИЧ: «Мій гол став наслідком домашньої заготовки»

Словенець розповів, що думає про перемогу над «Ренном» у Лізі Європи (3:1).

- Беньямін, вітаємо з перемогою! Що скажете про сьогоднішній матч?

- Мені здається, ми провели один із найкращих матчів сезону. Ми добре атакували, контролювали м'яч. Але головне - довели справу до кінця!

- Зараз значно більше часу стали отримувати на полі Миколенко і Шапаренко, які показують хороший футбол. Як ви та інші лідери так швидко налагодили взаєморозуміння з ними?

- Вони талановиті хлопці. Миколенко і раніше якісно проводив свої хвилини, коли виходив, а Шапаренко зараз узагалі в дуже хорошій формі. Вони зараз обидва дуже допомагають команді.

- Багатьом уболівальниками дуже сподобалося, як «Динамо» грало проти «Шахтаря». Ви могли б порівняти ці матчі? Який із них удався вам і партнерам краще?

- Так, ми й у Харкові теж грали добре. Але, звичайно, сьогоднішня гра краще. Хоча б тому, що ми сьогодні перемогли! У тому ж випадку нам не вистачило реалізації моментів.

- В епізоді з вашим голом ми побачили домашню заготовку?

- Так, звісно. Ми так уже забивали в цьому сезоні. У нас із Циганковим відмінне взаєморозуміння. Я сказав йому, щоб він подавав туди, і що я буду саме там.

- Раніше ви сказали про Миколенка та Шапаренка, але ж і Че Че з Сідклеєм зараз грають більше, ніж раніше...

- Вони хороші і технічні хлопці. Їм потрібен був час, щоб адаптуватися. Але зараз вони приносять команді велику користь. Я б сказав, що вони заспокоюють нашу гру.

Copyright © FC Dynamo Kyiv